گروه: اخبار استان خبر: 210106 / تاریخ انتشار : 1401/6/27 ساعت : 22:57
گزارش میدانی:

پیاده روهای پایتخت طبیعت فاقد سنگ فرش مناسب/مسئولان شهری از این نقطه یاسوج عبورکنند+تصاویر و فیلم

با گذر کردن از پیاده روهای شهر یاسوج متوجه فرسایش و از بین رفتن سنگ فرش پیاده روها خواهیم شد که مسئولان شهری باید به این نقطه از شهر سری بزنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یاسوج پایتخت طبیعت، شهری که جاذبه های زیبایش در کشور شناخته شده است و هر ساله مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور وارد این شهر می شوند اما وقتی بر روی پیاده روهای این شهر قدم برداشته می شود، گرد و خاک،  و سنگ فرش های رنگ و رو رفته را مشاهده خواهیم کرد.

 

پیاده روهای این شهر در کنار همه تلاش های صورت گرفته اما در برخی مکان ها وضعیت نامناسبی دارند و نیازمند توجه مسئولان شهری هستند تا اگر در قلب شهر و در گلستان ها مسئولان و خادمان مردم یعنی مدیران شهری گذر کردند، چاره ای برای این وضعیت داشته باشند.

 

هر چند امروز اولویت های مختلفی در زیرساخت های شهری یاسوج همچون پروژه های عمرانی وجود دارد اما در کنار نهضت آسفالت، پل های بشار، کارخانه بازیافت باید ترمیم سنگ فرش های فرسایش یافته مورد توجه باشد.

 

در این رابطه در قسمت گلستان های شهر یاسوج، همان نقاطی که روزانه تردد زیادی صورت می گیرد و از طرفی دستگاه های مختلف اداری وجود دارد، پیاده روها یا فاقد سنگ فرش یا سنگ فرش های فرسایش یافته دارند که این موضوع می تواند مورد بررسی مسئولان شهری یا مسئولان مرتبط باشد.

 

گفتنی است این پایگاه خبری آماده انتشار برنامه ها و تلاش های مجموعه شهرداری برای توجه به پیاده روهای سطح شهر یاسوج برای خدمت رسانی هرچه بیشتر و مطلوب تر به شهروندان است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 

 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.