گروه: اخبار استان خبر: 210068 / تاریخ انتشار : 1401/6/27 ساعت : 17:20
وقتی رسالت رسانه به بار نشست:

قدردانی کشاورزان دشت آبلش لنده از فرماندار و اعضای شورای تامین +تصاویر

با پیگیری های خوب رسانه ای و حمایت ویژه فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان لنده بخش اعظمی از مشکلات کشاورزان دشت آبلش لنده رفع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از مهمترین رسالت های اصلی رسانه پیگیری مطابلات برحق مردم و پاسخگو کردن مسئولان نسبت به مطالبات قانونی شهروندان در حوزه های مختلف است.

در این راستا رسانه صبح زاگرس به عنوان صدای رسای مردم با پیگیری روزانه مسائل و مطالبات قانونی شهروندان در جای جای استان کهگیلویه وبویراحمد همواره سعی بر پیگیری تا منتج به نتیجه شدن مسائل دارد که این مهم نیز در حوزه های مختلف باعث رفع مشکلات شهروندان شده است.

چند هفته پیش بود که کشاورزان منطقه دشت آبلش لنده با دعوت از خبرنگار این پایگاه خبری برای بیان مطالبات و مشکلات خود در خصوص مسئله کمبود آب و متضرر شدن چندصدمیلیون تومانی خود خواستار پیگیری شدند.

این رسانه در راستای رسالت ذاتی خود با انتشار خبر خود با عنوان "متضررشدن چندصد میلیون تومانی کشاورزان دشت آبلش/صدای ما به گوش کسی نمی رسد+تصاویر" در لینک ( اینجا )اقدام به انتشار مطالبات این کشاورزان کرده است.

در ادامه این رسالت سترگ با پیگیری های خوب رسانه ای و حمایت ویژه فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان لنده بخش اعظمی از مشکلات کشاورزان دشت آبلش لنده رفع شد.

کشاورزان منطقه آبلش لنده از تلاش های خوب رسانه صبح زاگرس وپیگیری های فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان لنده در پیگیری مطالبات قانونی و به حق خود تا به ثمر رسیدن این پیگیری ها که رفع مشکلات پمپ های انتقال آب و تعمیرات خطوط انتقال و مدیریت بحران بی آبی با تشکیل چندین جلسه پیگیر مشکلات بودند قدردانی کردند.

این کشاورزان خواستار ادامه روند بررسی و رفع مشکلات تا رسیدن به وضع مطلوب برای افزایش بهره وری و تولید همراه با اشتغالزایی جوانان این خطه شدند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.