گروه: اخبار استان خبر: 210033 / تاریخ انتشار : 1401/6/26 ساعت : 14:48

هدر رفت آب همزمان با قطعی ۱۲ ساعته با هم جور در نمی آید/هجرت های یاسوج را دریابید+ تصاویر و فیلم

با وجود جیره بندی و قطعی ۱۲ ساعته روزانه در هجرت ۳ یاسوج، اما مشاهده می شود شکستگی های لوله ها در این خیابان موجب هدر رفت آب شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با توجه به خشکسالی و بحران تامین آب شرب سالم همچنین قطعی مکرر آب آشامیدنی در ساعاتی از شبانه روز در شهر یاسوج شاهد آن هستیم که حجمی از آب آشامیدنی بر اثر شکستگی لوله ها به هدر می‌رود.

 

شکستگی لوله آب یکی از معمول ترین مشکلات در شهر یاسوج است که مسئولین مربوطه همواره فرسودگی و انشعابات غیر مجاز را دلیل آن می دانند.

 

هر از چندگاهی در یکی از نقاط شهر یاسوج شاهد ترکیدگی لوله آب آشامیدنی هستیم، و در برخی روزها برخی از مناطق شهر یاسوج مثل همین خیابان هجرت ها آب ندارند و این نگران کننده است.

 

قصه تکراری ترکیدگی لوله آب این بار قرعه را به نام خیایان هجرت 3 زده است، خیابانی که در قلب شهر یاسوج واقع است و جای تعجب دارد که این ترکیدگی ها بعد از گذشت زمان زیادی همچنان رفع نشده است.

---

یکی از شهروندان یاسوجی با ارسال تصاویر و فیلم از شکستگی لوله آب اشامیدنی در خیابان هجرت 3 شهر یاسوج از هدر رفت آب آشامیدنی در این منطقه گلاهی کرد و افزود متاسفانه با اینکه مدت زیادی از این شکستگی می گذرند اما هیچ گونه اقدامی برای ترمیم آن نشده است و همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است این شکستگی باعث فرو نشست آسفالت این خیابان شده است.

 

مشخص نیست با وجود بحران کم‌ آبی و مشکل آب در شهر یاسوج و هشدار نسبت به رعایت صرفه‌جویی چگونه است که مسئولان خود نسبت به این اصل بی‌ اهمیت هستند.

 

حال انتظار می رود تا مدیران مربوطه هر چه زودتر جهت رفع این مشکل اقدام کرده که ضمن رفع مشکلات شکستگی و آب شرب مردم دیگر شاهد هدر رفت آب و جاری شدن آن در سطح خیابان نباشیم.

 
 
 
---انتهای پیام/
 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.