گروه: اخبار استان خبر: 209935 / تاریخ انتشار : 1401/6/23 ساعت : 16:47
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

رفع ۷۰نقطه شکستگی لوله آب لنده در کمتر از ۲۵روز +تصاویر

رئیس اداره آبفای شهرستان لنده از حرکت جهادی نیرو‌های آبفای در رفع ۷۰نقطه شکستگی خطوط انتقال آب در کمتر از ۲۵روز در سطح شهر لنده خبرداد.

بهنام داورپناه در گفتوگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به خدمات صورت گرفته آب و فاضلاب شهرستان لنده در راستای خدمت به شهروندان گفت: رسالت ذاتی ما در آب و فاضلاب تلاش و خدمت جهادی شبانه روزی به شهروندان است.

رئیس اداره آبفای شهرستان لنده گفت: یکی از چالش های اساسی ما در سطح شهرلنده بحث فرسودگی شبکه خطوط انتقال آب است که همین امر باعث شکستگی مرتب خطوط انتقال آب شرب در سطح شهر می شود.

وی گفت: در همین راستا و در یک اقدام جهادی و انقلابی از سوی مجموعه کارکنان این اداره خدمات‌رسان بیش از ۷۰نقطه شکستگی خطوط انتقال آب شرب در سطح شهرلنده تنها در ۲۵روز کاری در گرمای طاقت فرسای ۴۵درجه سانتی گرادی شهرلنده تعمیر و بازسازی شد.

داورپناه گفت: در همین راستامشکل ۲۰ ساله شهروندان در خیابان شهید باهنر، کوچه شهید ضرغامی و کوچه شهید برین لنده با ایجاد خط انتقال جدید برطرف شد که رضایت خاطر شهروندان و ساکنین این محلات را نیز در پی داشت.

رئیس آبفای شهرستان لنده گفت: از تعامل خوب شهرداری لنده و سایر اداری به خصوص حمایت خوب مدیرعامل و مجموعه های مختلف شرکت آبفای استان نیز که همکاری خوبی داشتند نیز تشکر می کنم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.