گروه: اخبار استان خبر: 209925 / تاریخ انتشار : 1401/6/23 ساعت : 16:33

ساحل های خاردار ورزش کهگیلویه و بویراحمد را دریابید+ تصاویر

در ورزش کهگیلویه و بویراحمد واقعیت‌هایی وجود دارد که عبور از کنارآن‌ها مورد قبول دوستداران ورزش نیست و نباید اجازه داد ظرفیت های موجود ازبین برود چرا که بیت المال است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اگر پنجره اتاق مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد را باز کنید حتما نسیم خنک یاسوج صورت شما را نوازش خواهد کرد و چندین ساحل را در این نقطه از شهر یاسوج مشاهده خواهید کرد ، سواحلی که ورزش دوستان ساحلی باز دلشان برایش غش و ضعف می رود.

 

بدون شک با دیدن این تصاویر حساب و کتاب ورزش های ساحلی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد دست شما خواهد آمد و با خودتان می گوید یعنی مدیران سابق و مدیر کل فعلی ورزش و جوانان استان به خودشان زحمت نداده و به لب پنجره برای تماشای این وضعیت بیاییند و به پشت و میز نشینی عادت کرده اند؟

 

این رسانه در راستای رسالتی که دارد آخرین وضعیت چند زمین ساحلی ورزش استان را که فاصله نچندان زیادی با ساختمان مدیریت ورزش و جوانان استان دارد را به نمایش خواهد گذاشت و امید وار است با دعای خیر مردم شاهد توسعه و بازسازی این ورزش ها باشیم.

 

 16 مرداد سال 1397 به همت دولت روحانی کلنگی بر زمین زده شد که بعد از گذشت 4 سال همچنان خبری از پیشرفت و توسعه آن پروژه مخابره نشده است.

 

 دهکده ورزش ساحلی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینی به مساحت 14 هکتار مجاور رودخانه بشار برای تقویت سلامت شهروندان و گردشگران به زمین زده شد و تاکنون این پروژه رنگ و بوی عملیاتی به خود نگرفته است.

 

2 سال بعد از برزمین زدن کلنگ احداث دهکده ورزش های ساحلی شهر یاسوج یک بار دیگر در هفته دولت سال 1399 با حضور مسئولان بلند پایه استان بار دیگر کلنگ مجتمع بزرگ ورزش های ساحلی به زمین زده شد تا شاید این بار این پروژه عملیاتی شود ولی متاسفانه این پروژه هرگز در شهر یاسوج اجرا نشد تا زمین های نقلی و کوچک ورزش های ساحل محل رویش علف های هرز و خار های  طبیعی شود.

 

بیشتر مردم نمی توانند به دلایل مشکلات اقتصادی از سالن های ورزشی خصوصی استفاده کننددرحالی‌که بخشی از امکانات و وسایل ورزشی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خراب و غیر قابل استفاده است، از مسئولان انتظار داریم حداقل به وضع زمین ها و سالن های ورزشی که با مالیات‌ شهروندان ساخته شده رسیدگی کنند تا همه مردم بتوانند ورزش کنند.

 

این گزارش 2 سوژه جالب را انتشار داده که لزوم پاسخگویی مسئولان ورزش و جوانان استان را به موضوعات مطرح شده برای تنویر افکار عمومی می طلبد و امید واریم پاسخ قانع کننده ای به شهروندان و ورزشکاران در این رابطه داده شود.

 

 

تصاویر زمین های ساحلی ورزش مرکز استان را می توانید اینجا مشاهده کنید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.