گروه: اخبار استان خبر: 209924 / تاریخ انتشار : 1401/6/23 ساعت : 11:19
باحضور مدیر کل زندان های استان انجام شد؛

افتتاح کارگاه خیاطی در زندان گچساران برای اشتغالزایی زندانیان+تصاویر

کارگاه خیاطی مددجویان زندان گچساران با اشتغالزایی برای 10 نفر از زندانیان با حضورمدیر کل زندان های کهگیلویه و بویراحمد بهره‌برداری شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،با حضور منصوربیژنی، مدیر کل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی دیگر از مسئولین کارگاه خیاطی زندان گچساران در راستای ایجاد اشتغال مولد برای زندانیان افتتاح شد.

مدیر کل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص هم گفت : در راستای اشتغال 50 درصدی و سیاست های کلی ستاد سازمان زندان ها، کارگاه خیاطی با ظرفیت 10 نفر در زندان گچساران به بهره برداری رسید.

منصور بیژنی ادامه داد: این دومین کارگاه آموزشی است که برای اشتغال زندانیان افتتاح شده است ،اگرچه تمام تلاش خود را برای اشتغال زندانیان و خانواده آن ها نیزبه کار خواهیم گرفت.

مدیر کل زندان های کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:بنابراین اشتغال نقش مهمی در توانمندسازی و غنی سازی اوقات فراغت زندانیان فراهم می کند به گونه ای که با کسب درآمد توسط فرد زندانی ، بخشی از دغدغه های اقتصادی خانواده اش نیز کاسته خواهد شد.

بیژنی درادامه افزود :با این وجود نیز زندانیان باید با احساس مسئولیت و شرکت در برنامه های اصلاحی و تربیتی خود را برای زندگی سالم اجتماعی مهیا کنند،هرچند ارائه تسهیلات اشتغالزایی به کار و فعالیت های فرهنگی و تربیتی در زندان ها با هدف باز اجتماعی کردن زندانیان صورت می گیرد.

مدیر کل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه نیز همراه با ذیحساب و کارشناسان فنی اداره کل استان از نقاط مختلف زندان گچساران ازجمله پروژه بند جدید تاسیسات کارگاه زندان، بازدید و به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.