گروه: اخبار استان خبر: 209903 / تاریخ انتشار : 1401/6/23 ساعت : 00:11

خبر خوش دانشگاه علوم پزشکی برای شهروندان بهمئی /بازدید موحد و غلام نژاد از بیمارستان شهر لیکک

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر لیکک در شهرستان بهمئی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه وبویراحمد گفت:بیمارستان 32 تختخوابی سردارشهیدحاج قاسم سلیمانی بهمئی(لیکک) درآینده نزدیک به بهره برداری می رسد.
 
 
محمد غلام نژاد تصریح کرد: بیمارستان ۳۲ تخت خوابی شهر لیکک در زمینی به مساحت ۲۳ هزار مترمربع با زیربنای چهار هزار مترمربع است که بر اساس برنامه ریزی‌های انجام این طرح امسال به بهره برداری می‌رسد.
 
وی با بیان اینکه این بیمارستان هم اکنون به پیشرفت فیزیکی 98 درصد رسیده است بیان کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا مشکلات جزئی این طرح برطرف و به زودی به مردم شریف شهرستان بهمئی ارائه خدمت نماید.
 
غلام نژاد با تقدیر از پیگیری های حجت الاسلام موحد نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در زمینه راه اندازی بیمارستان ۳۲ تخت خوابی لیکک افزود: راه اندازی این بیمارستان از خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی است که ان شاء الله در آینده نزدیک تحول بزرگی در حوزه نظام سلامت شهرستان بهمئی خواهد داشت.
 
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید با بیان اینکه، اعتبار اولیه این طرح درمانی بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی بوده است گفت:راه اندازی این بیمارستان می تواند خدمات ارزنده ای به بیماران و مردم شریف بهمئی ارائه کند.
 
حجت الاسلام والمسلمین موحد با اشاره به نیاز مبرم و ضرورت تکمیل و آماده سازی این بیمارستان ۳۲ تخت خوابی در سال ۱۴۰۱ گفت: فراهم نمودن برخی امکانات، تکمیل و تجهیز این مرکز از مهمترین دغدغه‌ها و اولویت‌ها ست و با اقدامات صورت گرفته، تامین پزشک متخصص و برخی تجهیزات این بیمارستان برای بهره مندی مردم این شهرستان در دستور کار است.
 

شهرستان بهمئی با جمعیت ۵۰ هزار نفر به مرکزیت شهر لیکک در فاصله ۳۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.