گروه: اخبار استان خبر: 209887 / تاریخ انتشار : 1401/6/23 ساعت : 10:28
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

روایت خواننده مطرح کشور از اربعین و سانسور آن در رسانه ها/منشاء هراس دشمنان چیست؟

محمد گلریز گفت: دشمنان هر سال علیه راهپیمایی بزرگ اربعین تبلیغات بسیار زیادی انجام می‌دهند تا مردم را از این راه‌پیمایی دور کنند و بترسانند.

خواننده سرودهای انقلابی در گفتگو با به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص پیاده روی بزرگ اربعین بیان کرد: پیوستگی در این راهپیمایی یکی از نشانه‌های عظمت و بزرگی امام حسین (ع) است که تمام عاشقان خود را در این راه قرار داده است. بعضی‌‌‌‌‌‌‌ها با پاهای تاول‌زده و خون‌آلود از راه برنمی‌‌گردند و این راه را مصمم و استوار ادامه می‌دهند. در هر موکب عزیزانی هستند که از زائران حضرت سیدالشهدا پذیرایی می‌کنند و هیچ چشم‌داشتی ندارند.

 

محمد گلریز در ادامه در خصوص راهپیمایی بزرگ اربعین و سانسور آن در رسانه های غربی گفت: دشمنان این مرزوبوم ماهیت خودشان را بروز داده‌اند و به همه اثبات شده‌است که این‌ها مخالف اسلام هستند البته آن‌ها خودشان اسلام آمریکایی دارند که دوست دارند مردم در خانه‌هایشان بنشینند و صرفا نماز بخوانند و روزه بگیرند اما کاری به مسائل سیاسی نداشته باشند اما ما در مکتب اسلام ناب محمدی این را می‌دانیم و وقتی مطالعه می‌کنیم یا به سخنان بزرگان و دانشمندان و اندیشمندان آزاده گوش می دهیم، می‌بینیم که واقعاً خود پیامبر عزیزمان واقعاً مسائل اسلام را با مسائل سیاسی توامان انجام می‌دهند.

 
 
وی افزود: یکی از ارکان اساسی اسلام ناب محمدی مسائل سیاسی است که در خود قرآن نیز در این باره آیات مختلفی نازل‌شده است، دشمنان این را نمی‌خواهند و ثابت شده‌است که این‌طور است و متأسفانه آن‌ها از طریق فضای مجازی و شبکه های ماهواره‌ای و همچنین رسانه‌ها و تبلیغات مختلفی که در دستشان است علیه اربعین استفاده می کنند.
 
 
گلریز ادامه داد: دشمنان عده‌ای را به‌عنوان مزدور استخدام کرده‌اند و به آن‌ها پول می‌دهند و عده‌ای هم خواسته یا ناخواسته فریب می‌خورند و تحت تاثیر این تبلیغات قرار می‌گیرند.
 
 
وی به هزینه های هنگفت تبلیغاتی دشمن اشاره کرد و گفت: یکی از مسائلی که آن ها خیلی هراس دارند راهپیمایی اربعین است که هر سال در این رابطه تبلیغات بسیار زیادی انجام می‌دهند تا مردم را از این راه‌پیمایی دور کنند و بترسانند همانند اتفاقاتی که چند هفته قبل در عراق رخ داد و مشخص شد که سرمنشأ این‌ها عربستان و آمریکا بود و کشورهایی که معاند هستند چقدر تبلیغات کردند و توطئه کردند اما به لطف خدای متعال و همچنین عنایت ائمه اطهار توطئه‌هایشان نقش بر آب شد می‌خواستند که چنین مراسمی را از بین ببرند و اربعینی اصلا به وجود نیاید اما از قدیم گفته‌اند " هر که با آل ابا درافتاد ورافتاد. "
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.