گروه: اخبار استان خبر: 209824 / تاریخ انتشار : 1401/6/21 ساعت : 12:42
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

راهبرد اساسی بنیاد علوی در لنده حمایت از کسب و کارهای مولد و اشتغالزا است

مسئول نهادآبادانی و پیشرفت بنیادعلوی لنده گفت: یکی از مهمترین مولفه های کاری بنیاد علوی در شهرستان لنده توجه امرتولید و اشتغالزایی در راستای شعار سال است.

 علی نیکبخت  در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به فعالیت های بنیاد علوی در شهرستان لنده گفت: یکی از مهمترین شاخصه ها و اصولی که هموراه بنیادعلوی که زیرمجموعه بنیاد مستضعفان است به عنوان شاخص فعالیت های اجرایی دنبال می کند بحث محرومیت زدایی در مناطق مختلف محروم کشور است.

مسئول نهادآبادانی و پیشرفت بنیادعلوی لنده گفت: در همین راستا و باتوجه به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی این مهم در سال جدید به طور جدی در دستورکار قرارگرفت.

وی تاکیدکرد: در همین راستا با تخصیص تسهیلات حمایتی توانستیم زمینه کارهای اجرایی و توسعه ای را در سطح شهرستان اجرایی کنیم و به امر تولید و اشتغال توجه ویژه ای با راه اندازی کارگاه های تولیدی برپایه رویکرد دانش بنیادی را ریل گذاری کنیم.

وی در ادامه گفت:این ریل گذاری در چند سال گذشته به خصوص در شش ماه اول سال 1401توانسته است افق های روشنی را در امر تولید و اشتغال محقق سازد که نیازمند همکاری و همراهی سایر نهادها و ادارات در سطح شهرستان و استان است.

نیکبخت تاکیدکرد: اعطای تسهیلات حمایتی به جوانان در زمینه اشتغال باعث شده تا علاوه بر تولید با بهره مندی از ظرفیت های فضای مجازی بتوانند در زمینه کسب و کارهای خود تلاشی مضاعف داشته باشند.

وی گفت: امیدواریم با تعیین خط اعتباری جدید تسهیلاتی بتوانیم زمینه راه اندازی کارگاه های تولیدی بیشتری که در راستای اشتغالزایی فعالیت خواهند داشت را حمایت بیشتری کنیم تا در بحث اشتغال جوانان به درستی سهیم باشیم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.