گروه: اخبار استان خبر: 209779 / تاریخ انتشار : 1401/6/21 ساعت : 06:14
کوچه های که همچنان خاکی مانده اند؛

گلایه شهروندان شرف آباد از نبود آسفالت/اهالی خیابان "شهید امیرنژاد" را دریابید!+تصاویر

برخی شهروندان یاسوجی از عدم آسفالت کوچه های منتهی به خیابان شهید امیرنژاد منطقه شرف آباد یاسوج گلایه کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، برخی از شهروندان یاسوجی از عدم آسفالت کوچه های منتهی به خیابان "شهید امیر نژاد" شرف آباد گلایه کرده و می گویند: همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است عدم آسفالت کوچه های خیابان شهید امیر نژاد شرف آباد باعث می شود که شهروندان برای عبور و مرور با مشکلاتی مواجه شوند.

 این شهروندان بیان می کنند: مدت زمان زیادی از آسفالت انتهای خیابان شهید امیر نژاد نمی گذرد اما مسئولین حوزه شهری هیچ اقدامی برای آسفالت کوچه های این خیابان نکردند در حالی که این کوچه ها با توجه به حجم جمعیتی که دارد عبور و مرور در آن جریان دارد و شهروندان در فصل بارش با مشلاتی مواجه می شوند.


آنها ادامه می دهند: با توجه به اینکه تعدادی از این کوچه ها نیز زیر سازی جهت آسفالت شده اند اما به دلیل عدم آسفالت زیر سازی های آنها نیز به مرور زمان از بین رفته و برای روکش آسفالت آنها باید دوباره زیر سازی شوند.

براین اساس طی چند ماه اخیر شهرداری یاسوج بخش زیادی از مناطق مختلف شرف آباد را روکش آسفالت کرده اما عدم تنظیم زمان دقیق بین زیر سازی و روکش آسفالت در برخی مناطق باعث شده تا زیر سازی های انجام شده به مرور زمان از بین بروند و شهرداری مجبور شود برای روکش آسفالت دوباره کار زیر سازی را انجام دهد.

 گفتنی است خیابان "شهید ناصر امیر نژاد" شرف آباد رو به روی نمایندگی ایران خودرو واقع شده است.

 تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛
 

 
 
 
 
 
 
 


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.