گروه: اخبار استان خبر: 209364 / تاریخ انتشار : 1401/6/14 ساعت : 11:36
عکس نوشته

نبود کیفیت، داستان بی‌پایان نان در بهمئی/ریشه حملات پی در پی به دانشگاه علوم پزشکی/ماجرای ساختمان پلاک ۳۲ در یاسوج چیست؟

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به ریشه حملات پی در پی به دانشگاه علوم پزشکی استان از سوی طیفی خاص اشاره دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،نبود کیفیت،داستان بی‌پایان نان در بهمئی/ریشه حملات پی در پی به دانشگاه علوم پزشکی/ماجرای ساختمان پلاک ۳۲ در یاسوج چیست؟/ممانعت از حضور خبرنگار صبح زاگرس در جلسه امروزاستانداری و آیین وداع با پیکر استاد «سید قادرلاهوتی» در دهدشت از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 مراسم تشییع پیکر زنده یاد "سید قادر لاهوتی" چهره شاخص سیاسی و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در میدان مرکزی شهر دهدشت برگزار شد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 وقتی می بینیم وابستگان و نزدیکان یک فرد سیاسی استان کنار گذاشته می‌شوند نماینده یا نمایندگان این فرد در دستگاه های دیگر بدنه رسانه ای وابسته را جهت دار آماده تاخت و تاز میکنند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 تخلف نانوایی‌ها درکم‌ فروشی و کاهش کیفیت نان از مشکلاتی است که این روزها شهروندان شهر لیکک از آن رضایت ندارند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 در پی سفر یکی از مسئولان وزارت صمت به استان و دعوت رسمی مسئولان استانداری از تیم خبری این رسانه، اما خبرنگار این پایگاه خبری از حضور در جلسه منع شد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 با گذشت یک سال از آغاز به کار دولت سیزدهم هنوز مدیران دولت قبل، میلی برای تحویل منازل دولتی مثل ساختمان پلاک ۳۲ با چندصد متر زیربنا آن هم در بهترین نقطه شهر یاسوج را ندارند.

 

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.