گروه: اخبار استان خبر: 209214 / تاریخ انتشار : 1401/6/12 ساعت : 12:05
عکس نوشته

پاسخ استاندار به نگرانی مردم /کمپین نه به سد تنگ سرخ در محاصره یک جریان افراطی/مصائب ادامه دار پل سوم بشار

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به نقش یک جریان انحرافی برای حاشیه سازی در زمینه سد تنگ سرخ اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پاسخ استاندار به نگرانی مردم /کمپین نه به سد تنگ سرخ در محاصره یک جریان افراطی/مصائب ادامه دار پل سوم بشار/معادن ظرفیتی برای رشد و توسعه کهگیلویه و بویراحمد و واکنش شهردار لیکک به پیگیری های صبح زاگرس از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 شهردار لیکک به پیگیری های صبح زاگرس در خصوص مطالبه مردم روستای سرلیکک و سیاهشیر واکنش نشان داد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 مدیر کل صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد به تشریح آخرین اقدامات برای فعال سازی معادن پرداخت و توضیحاتی ارائه کرد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 چندصبایی است که عده ای به اصطلاح فعال جریان های ع خ و توییت زن تهران نشین به جد به دنبال ایجاد تنش و هیاهو در سطح استان و بالاخص شهرستان های بویراحمد و دنا هستند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جمع مردم طولیان گفت: مردم در همه روستاهای کهگیلویه نسبت به دو پتروشیمی در حال احداث دهدشت بومی محسوب می‌شوند و در اولویت هستند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 لاین اول پل سوم بشار به دلیل نبود برخی از زیرساختهای مهم به یکی از پر تصادف ترین محورهای شهر یاسوج شده است که به گفته مسئولان یک مسیر رفت و برگشت این حجم از تردد را نمی‌پذیرد.

 

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.