گروه: اخبار استان خبر: 209114 / تاریخ انتشار : 1401/6/10 ساعت : 11:10

یک پرسپولیسی یک استقلالی و یک داور بازنشسته گزینه های تاج برای پست مهم!

حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال از سمت خود استعفا داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح سه شنبه و بعد از حواشی زیاد، در نهایت مهدی تاج با رای بالا و قاطع از طرف مجمع فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس جدید فدراسیون انتخاب و جانشین میرشاد ماجدی شد. بعد از انتخاب تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی فر هم امروز با حضور در فدراسیون فوتبال استعفا داد تا تاج و تیم مدیریتی جدید به فکر انتخاب دبیرکل جدید باشند.

اتفاقی که قابل پیش بینی بود و می شد فهمید که در کادر مدیریتی جدید فدراسیون فوتبال، کامرانی فر جایی نخواهد داشت. اما جانشین کامرانی فر چه کسی خواهد بود؟

شنیده های ما از منابع موثق حاکی از آن است که تاج برای پست دبیرکلی فدراسیون ۳ گزینه اصلی دارد. اولین گزینه تاج هدایت ممبینی داور سابق فوتبال ایران است که شانس بالایی برای رسیدن به پست دبیرکلی دارد. در کنار ممبینی، دو مدیر سابق پرسپولیس و استقلال هم برای این پست شانس دارند. ابراهیم شکوری معاون سابق باشگاه پرسپولیس که به تازگی در باشگاه پیکان پست گرفته به همراه علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال که به تازگی از تراکتور جدا شده، دیگر نامزدهای پست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هستند.

 

گفتنی است این اسامی نزدیک ترین گزینه ها برای برعهده گرفتن پست دبیرکلی هستند ولی مدیران جدید فدراسیون گزینه های دیگری هم دارند که شرایط حضورشان در حال بررسی است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.