گروه: اخبار استان خبر: 208705 / تاریخ انتشار : 1401/6/3 ساعت : 22:37

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد چه برنامه ای برای حمایت از مشاغل خانگی دارد؟

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص حمایت از مشاغل خانگی در کهگیلویه و بویراحمد توضیحاتی ارائه کرد.

حمیدرضا واعظی زاده در  گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص تدابیر و برنامه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برای حمایت از مشاغل خانگی و کسب و کارها گفت: با هدف گذاری هایی صورت گرفته برای 1401 حدود 86 میلیارد تومان اعتبار در بخش های های مختلف کشاورزی، صنعت و معدن و خدمات، صنایع دستی برنامه ریزی شده است.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از ابتدای سال تا امروز حدود 19 میلیارد تومان توسط  توسعه تعاون و بانک رفاه برای مشاغل خانگی  پرداخت صورت گرفته است، گفت: دو بانک کشاورزی و پست بانک به عنوان موسسه عامل به ما برای حمایت از کسب و کارها ملحق می شوند.

 

وی با بیان اینکه بیشترین مجوز صادره در حوزه تسهیل صدور مجوز مربوط به کهگیلویه و بویراحمد با 8 هزار مجوز است، گفت: حدود 480 رشته سطح محور در حوزه های متفاوت کشاورزی، صنایع دستی، مهارت های مختلف و دیگر بخش ها وجود دارد و افراد می توانند متقاضی و حمایت شوند.

 

این مسئول ادامه داد: افراد و متقاضیان می توانند در سامانه مشاغل خانگی بر حسب نوع مهارت می توانند ثبت نام کنند و این ثبت نام با دو عنوان رشته محور و ثبت محور است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.