گروه: اخبار استان خبر: 208635 / تاریخ انتشار : 1401/6/3 ساعت : 12:24
صوتی؛

خسارات سیل مونسون به عشایر دیشموک پرداخت می شود

فرماندار کهگیلویه گفت: همه خسارت های سیل اخیر در همه بخش ها و حوزه ها ، کارشناسان و دستگاه های متولی برآورد کنند به عشایر پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پدیده باران های تابسانه (مونسونی )  از  ششم مرداد ماه  وارد  کهگیلویه و بویراحمد شد و  خسارت هایی به زیرساخت های عمرانی و زندگی مردم به ویژه در مناطق عشایری وارد ساخت.

 

عشایر منطقه دیشموک در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به اینکه در سیل اخیر خسارت زیادی از جمله  به دام ها و درختان آنها وارده شده و راه ارتباطی بر اثر بارندگی از بین رفته و متحمل شدند از مسئولان انتظار دارند در سریعترین زمان ممکن خسارات ناشی از سیل به آنها پرداخت شده و راه ارتباطی عشایری برای تردد آسان بازگشایی شود.

 

 

در همین خصوص سرپرست فرمانداری کهگیلویه در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس گفت: در مناطق عشایری با همراهی و تعامل خوبی که دستگاه خدمات رسان با هم داشتند به سرعت به تمام مناطق عشایری اعزام شدند از نزدیک مشکلات مردم را بررسی شد.

 

عبدالعزیز موسوی با اشاره اینکه تلفات در بخش دام بسیار پایین بود افزود: در عین حال خسارتی به سیاه چادرها ، کپرها ... وارد که برآورد خسارت انجام شده و کمک هایی که به صورت فوق‌العاده و در لحظه بود از طریق جمعیت هلال احمر و امور عاشیر استان به این عزیزان صورت گرفت.

 

 وی تصریح کرد: به مردم قول داده ایم  و هم اکنون نیز بر قول خودمان ایستاده ایم که همه خسارت ها در همه بخش ها و حوزه ها ، کارشناسان و دستگاه های متولی برآورد کنند پرداخت می شود.

 

موسوی یاد آور شد: هرآنچه که از دستمان بر آید در راستای رفع مشکلات و معضلاتی که از طرف این سیل بر مردم ما وارد شده کمک خواهیم و جبران خسارات نماییم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.