گروه: اخبار استان خبر: 208301 / تاریخ انتشار : 1401/5/28 ساعت : 23:49
شهروند خبرنگار؛

خطر سقوط درخت بر روی گردشگران در آبشار یاسوج+ تصاویر

یکی از شهروندان یاسوجی با ارسال تصاویری از احتمال سقوط درخت بر روی خودرو های عبوری همچنین گردشگران اّبشار یاسوج هشدار داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آبشار یاسوج از اصلی‌ترین جاذبه های گردشگری مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد است که در فاصله ۲ کیلومتری مرکز شهر یاسوج و در شمال یاسوج واقع شده است.

آبشار یاسوج از جاهای دیدنی استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شود که فصل‌های بهار، تابستان و پاییز در هرسال بهترین زمان بازدید از آن است

یکی از شهروندان یاسوجی با ارسال تصاویری برای این پایگاه خبری از خطر سقوط درخت خشک شده بر روی خودرو گردشگران همچنین مسافرانی که برای لذت بردن از طبیعت زیبای آبشار به این منطقه گردشگری می روند خبرداد.

 وی افزود: همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است بخشی از درخت گردو  جنب اردوگاه آموزش و پرورش در مسیر ورودی آبشار واقع شده است خشک شده است و با توجه به وزش باد های شدید احتمال سقوط آن بر روی خودرو های عبوری و مسافران وجود دارد.

 این شهروند یاسوجی از مسئولین آتش نشانی و زیباسازی شهر یاسوج در خواست کرد با توجه به احتمال به خطر افتادن جان هم وطنان با اصلاح و قطع شاخه های خشک شده این درخت از بروز حادثه ای فاجعه بار جلوگیری کنند.

 تصاویر تکمیلی از این درخت در منطقه آبشار یاسوج در زیر آمده است؛

 

 
---


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.