گروه: اخبار استان خبر: 208225 / تاریخ انتشار : 1401/5/26 ساعت : 15:38
عکس نوشته:

امپراطوری رسانه‌ای غرب از صدوراسلام و نظام اسلامی وحشت دارد/سرنوشت مبهم ساماندهی ورودی‌های دهدشت/ای بلیط ریشه دارم کی زبان باز می کنی؟

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به سکوت مطلق در شورای شهر یاسوج و آوزازه های زمان تبلیغات آنها اشاره دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،امپراطوری رسانه‌ای غرب از صدوراسلام و نظام اسلامی وحشت دارد،سرنوشت مبهم ساماندهی ورودی‌های دهدشت،ای بلیط ریشه دارم کی زبان باز می کنی؟،با همه محرومیت ها دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی در عرصه های علمی درخشیدند و به دنبال کار سیاسی نیستم از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 عیار منتخبین شورای شهر یاسوج و توسعه خدماتی، عمرانی، فرهنگی و مبلمان این شهر برای شهروندان مشخص بوده و در انتخابات دور هفتم بر اساس شاخص خدمت مردم رای می دهند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 باوجود جلسات متعدد مسئولان شهرستانی و استانی جهت تعیین تکلیف ورودی‌های شهر دهدشت در طی سال‌های گذشته تاکنون، همچنان این ورودی‌ها بدون تعیین تکلیف باقی مانده است.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 سردار خرم دل با اشاره به اینکه امپراطوری رسانه‌ای غرب از صدوراسلام و نظام اسلامی وحشت داردگفت:ظلم به زنان در غرب ظلم مدرن است ولی با ابزاررسانه واقعیت ها را وارونه نشان می دهند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
مدیر کل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای خدمت به بیمه سلامت امدم، گفت: تلاش دارم رضایت مردم و وظایف را انجام دهم و به دنبال کار سیاسی نیستم.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با اصحاب رسانه برگزار شد تا در این نشست به تجلیل از رتبه های برت کنکور و همچنین خانواده خبرنگار مرحوم خواهش نیک تقدیر شود.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.