گروه: اخبار استان خبر: 208126 / تاریخ انتشار : 1401/5/23 ساعت : 21:38
گزارش مردمی :

نظر یاسوجی ها در خصوص عملکرد شورای شهر /اعضای پارلمان چگونه کارنامه درخشانی داشته باشند؟+تصاویر

شهروندان شهر یاسوج در خصوص عملکرد اعضای شورای این شهر توضیحاتی ارائه کردند و خواستار بررسی و حل مشکلات در این شهر شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهروندان شهر یاسوج پیرامون عملکرد اعضای شورا شهر یاسوج، مشکلات و همچنین مطالبات خود از پارلمان شهری توضیحاتی ارائه کردند که مشروح آن در زیر آمده است. 

رضا شهروند یاسوجی با بیان اینکه در جریان عملکرد شورای شهر یاسوج نیستم اما پیشنهاداتی ارائه کرد و گفت: به منظور بهبود خدمت رسانی به شهروندان باید مشکلات شهر یاسوج شناسایی شود و با همفکری شورا و شهردار این مشکلات برطرف شود.

میلاد با بیان اینکه شورای شهر می تواند در حوزه ورزش ورود داشته باشد و اقدامات مفیدی از خود برجای بگذارد، گفت: مشاهده می شود در سطح شهر یاسوج ظرفیت های مناسبی برای رشد ورزش وجود دارد و در این راستا مسئولان شهری و اعضای شورای شهر باید اقدامات و ورود و برنامه داشته باشند.

 
جوان یاسوجی عملکرد شورای شهر یاسوج را مناسب نداست و گفت: در سطح شهر یاسوج و مناطق مختلفی همچون بنسنجان معابر  آسفالت مناسبی ندارند و این وضعیت سبب گلایه مردم شده است.
 
 
وی خواستار توجه و همچنین عمل  به برنامه محوری برای حل مشکلات شهر شد، و گفت: زمانی می توان از عملکرد مثبت شورای شهر اعلام رضایت کرد که مطالبات مردم و شهروندان مورد بررسی و اگر مشکلی باشد، حل شود.
 
---
 
شهروندی دیگر که خواست نام و تصویری  از او منتشر نشود، گفت: در نقاطی از شهر موانع و سرعت گیرهایی وجود دارد که خود آنها سبب مشکل برای شهروندان می شود زیرا علامت و رنگ آمیزی ندارند و می توانند سبب تصادف شوند.
 
 
این شهروند در خصوص عملکرد اعضای شورای شهر مطالبی عنوان داشت و تاکید کرد: اعضای شورای شهر باید در مدت زمانی که مسئولیت بر عهده دارند  درصدد شناسایی مشکلات و حل معضلات شهری باشند تا پایان دوره حضور آنها همراه با رضایت مندی مردم و دارای کارنامه درخشان باشد.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.