گروه: اخبار استان خبر: 208026 / تاریخ انتشار : 1401/5/23 ساعت : 16:20

واکنش به خبر توقف گاز رسانی در لوداب/مسیر اصلی گاز رسانی معارض ندارد

روابط عمومی بخشداری لوداب به خبر توقف گاز رسانی در لوداب به علت معارضات واکنش نشان داد و توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روز های گذشته خبری‌ با عنوان معارضات محلی گاز رسانی به لوداب را متوقف کرد، منتشر شد در این خبر یکی از علت های توقف گاز رسانی معارضات محلی ذکر شد.(اینجا را بخوانید)

این خبر سبب واکنش روابط عمومی بخشداری لوداب شد که این جوابیه در زیر آمده است.

مدیر محترم سایت خبری صبح زاگرس 
 
در خصوص مطلبی مبنی بر وجود معارض باعث توقف گازرسانی به روستای آب مورد شده است از طرف شرکت گاز استان ،موارد زیر جهت درج در آن نشریه ارسال می گردد .
 
 
۱.آوردن اسم یک روستا به عنوان معارض گازرسانی به روستای دیگرازطرف شرکت گاز بدون در نظر گرفتن ملاحظات اجتماعی و پیامدهای منطقه ای کار دقیق و درستی نبود و اگر تدابیر لازم از طرف دهیاران و بخشداری انجام نمی شد ،چه بسا مشکلات دیگری حادث می شد و حق پیگیری قانونی برای حوزه سیاسی اجتماعی فرماتداری محفوظ خواهد بود .
 
 
۲. مسیر اصلی  گاز رسانی  به روستای آب مورد و سایر روستاهای پایین تر از اشکفت سیاه هیچ معارضی نداشته و  ندارد و درحال انجام هست ،معارض موجود در ورودی روستای اشکفت سیاه می باشد که مسیر فرعی خود روستا هست و به مسیر اصلی ارتباطی ندارد .
 
 
۳. معارض روستا هم در حال پیگری است و نیازمند ارائه طرح جامع راه روستایی و طرح هادی بنیاد مسکن هست و معارض هم صرفا یک نفر هست نه یک روستا و آن هم به زودی برطرف خواهد شد .
 
 
۴. وجود معارض های شخصی و اجتماعی  در پروژه های بزرگ هرچند متاسفانه به یک رویه نامطلوب و غیر واقعی تبدیل شده ،اما امری طبیعی است و در قانون هم برای معارضینی که محق هستند،مواردی پیش بینی شده است و نادیده گرفتن اعتراضات مردمی در پروژه های که برای خود مردم انجام می گیرد،نقض غرض است و اتهام به مردم یک بخش در این خصوص توسط شرکت بزرگی چون اداره گاز که باید مردم داری حداقل از نگاه مشتری مداری سرلوحه کارش باشد، زیبنده نیست .
 
 
۵. در سیاست کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی،خدمت رسانی به مردم وظیفه ذاتی مسئولان هست و خدمت با منت زیبنده نیست ؛ در بخش لوداب که با تبعیض و تاخیرهای  های چند دهه ،اکنون تازه  شرگت گاز آن هم به بخشی از روستاها  می خواهد شبکه گاز احداث کند،کشاندن چند معارض شخصی به رسانه ها و متهم کردن این مردم همیشه مستضعف توسط شرکت گاز ؛ از  نگاه مردمی دولت سیزدهم و نماینده آن در بخش لوداب محکوم هست .
 
 
روابط عمومی بخشداری لوداب
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.