گروه: اخبار استان خبر: 208006 / تاریخ انتشار : 1401/5/23 ساعت : 02:25
در نشست خبری فرمانده انتظامی کهگیلویه مطرح شد

کاهش بیش از ۷۰ درصدی نزاع فردی در کهگیلویه+عکس

نشست خبرفرمانده انتظامی کهگیلویه باخبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار و اعلام شد نزاع فردی در سطح شهرستان بیش از ۷۰ درصد کاهش را شاهد هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس    نشست خبری سرهنگ محمد موسوی،فرمانده انتظامی کهگیلویه باخبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.

 

سرهنگ موسوی در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان صداقت در کار، شفافیت موضوع و ... را از ویژگی های برجسته اصحاب رسانه عنوان مرد و گفت: خبرنگاران همان دهقان فداکار و سرباز رزمی هستند که به تمام معنا یک جبهه سخت دارند مقاومت می کند.

 

وی افزود: خبرنگار امروز چشم بینای جامعه ای است که ما داریم در آن زندگی می کنیم که با تمام توان برای آگاهی بخشی به جامعه خود دارد تلاش می کند.

 

سرهنگ موسوی تصریح کرد: یک فرد خبرنگار در کارش ذوق، علاقه و عشق باید داشته باشد که حداقل بتواند با خطرهایی که در این مسیر است روبرو شود فلذا اگر عاشق کارش نباشد قطعا نمی تواند خطر را بجان بخرد.

 

 فرمانده انتظامی کهگیلویه خاژر نشان کرد: بخش زیادی از ماموریت ها را پلیس برعهده دارد و نقطه پایان این ماموریت ها به دست خبرنگاران است.

 

سرهنگ موسوی اضافه کرد: اگر کشف، دستگیر مجرمی و ... انجام می شود هیچ کس از این ماموریت های انجام شده خبردار نخواهد شد اما وقتی خبرگزاری و سایت ها به موضوع می پردازند مردم متوجه اقدامات انجام شده می شوند و اثر خود را در بین مردم میگذارد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق لوازم آرایشی، بهداشتی، لوازم خانگی کشف و ضبط شد گفت: این کشفیات نسبت به سال گذشته ۱۵۰ درصد افزایش داشته که در این مدت ۴۵ فقره پرونده تشکیل و بیش از ۶۰ نفر که در این زمینه فعالیت داشتند دستگیر که همگی تشکیل پرونده و تحویل مقام قضایی شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از کشف و ضبط ۱۳۰ قبضه سلاح غیرمجاز خبر داد و خاطرنشان کرد: در بحث جمع‌آوری سلاح اقدامات خوبی انجام دادیم به نحوی که برخی طوایف خودجوش اقدام به جمع‌آوری سلاح کردند.

 

 سرهنگ موسوی با تاکید بر اینکه تاکنون بیش از ۲۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده در شهرستان کشف شده افزود: در این مدت ۱۰۱ نفر خرده فروشی در محلات دستگیر که افزایش ۲۳۶ درصدی داشت نسبت به مدت مشابه داشته است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه ۲۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف شده که افزایش ۴۵ درصدی داشته تصریح کرد: ۲۳۰ نفر از معتادان متجاهر سطح شهرستان جمع آوری که به کمپ‌ها و تعدادی که متوجه بودند دستگاه محترم قضایی معرفی گردیدند که افزایش ۱۶۰ درصدی داشته است.

 

فرمانده انتظامی کهگیلویه در خصوص طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان  خاطرنشان کرد: این طرح به جهت افزایش احساس امنیت در بین شهروندان اجرا شد که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از دویست و ۲۵ نفر سارق دستگیر شده که افزایش ۴۷ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته را داشته است.

 

موسوی با اساره به اینکه ۵۰ درصد کاهش قتل در شهرستان طی یک سال اخیر داشتیم ادامه داد: در این مدت پیش از ۵۶۸ فقره انواع سرقت کشف و ضبط شده که افزایش ۴۲ درصدی داشته و نزاع فردی در سطح شهرستان بیش از ۷۰ درصد کاهش شاهد هستیم.

 

 وی ابراز داشت: نزاع دسته جمعی بیش از ۳۰ درصد کاهش و بیش از هزار و ۱۳۰ نفر متهم در همه جرایم در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی دستگیر شده و تحویل مقام قضایی شده و بیش از ۵۵۳ دستگاه انواع خودرو موتورسیکلت توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

 

در پایان این نشست از خبرنگاران فعال کهگیلویه با اهدای لوح و هدیه از سوی فرمانده انتظامی این شهرستان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

 

تصاویر تکمیلی؛

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.