گروه: اخبار استان خبر: 207929 / تاریخ انتشار : 1401/5/21 ساعت : 15:15
نماینده مردم خوی و چایپاره در خانه ملت مطرح کرد؛

امام حسین(ع) پیروز همیشه تاریخ است/قیام اباعبدالله (ع) الگوی آزادی خواهان جهان

نجف زاده، قیام امام حسین (ع) را برای تمام آزادی خواهان جهان الگویی مناسبی برای برچیده شدن حکومت های جور و ستم عنوان کرد.

عضو کمیسیون عمران با اشاره به اینکه امام حسین (ع) به مردم جهان درس آزادی و آزادگی داد به صبح زاگرس گفت: بعد از گذشت بیش از ۱۴۰۰ سال، امام حسین ع را می توان در قلب تک تک آزادیخواهان جهان جستجو کرد و مردم آزادیخواه جهان با تاسی از قیام امام حسین (ع) با حکومت های طاغوتی به مبارزه برخاستند و حکومت ها جور و ستم را برچیدند. 

 

عادل نجف زاده با تاکید بر اینکه اکنون ما وارثان قیامی هستید که بیش از ۱۴۰۰ سال در اندیشه ها و قلب ها مردم بصورت سینه سینه حفظ شده است، افزود: چشم های گریان برای امام حسین ع به امید قیام امام مهدی سالها چشم انتطارند و با قیام امام مهدی (عج) جهان پر از عدل و داد خواهد شد. 

 

وی با اشاره به اینکه پیروز تاریخ، امام حسین (ع) و یارانش باوفایش هستند تصریح کرد: امام حسین(ع) با نثار خون خویش و بهترین یاران پاکش که چکیده‌ همه‌ی فضیلت‌ها و خوبی‌های عالم بودند، به همه‌ انسان‌ها فارغ از نگاه قومی و دینی درس‌های زیادی داد و اکنون راه قیام عاشورا به رهبری مقام معظم رهبری در سراسر جهان با قدرت و عظمت در جریان است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.