گروه: اخبار استان خبر: 207927 / تاریخ انتشار : 1401/5/21 ساعت : 12:46
در گفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

میزان خسارت محرومان کهگیلویه وبویراحمدی از سیل تشریح شد/کمیته امداد چه تدابیری برای آسیب دیدگان دارد؟

مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه وبویراحمد به توضیح آخرین وضعیت خسارت های ناشی از سیل در استان پرداخت و گفت: برای جبران خسارت ها قول مساعد داده شد.

قباد مبشری در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص میزان خسارت های سیل به افراد تحت پوشش کمیته امداد در کهگیلویه وبویراحمد گفت: حدود 100 خانواده در اثر سیل دچار خسارت های جزئی و کلی شدند و تنها یک مورد منزل مسکونی آنها دچا تخریب شد.

 

مدیر کل کمیته امداد با بیان اینکه در مناطق عشایری افراد تحت پوشش خسارت های را متحمل شدند، گفت: خانواده هایی تحت پوشش کمیته امداد هستند که  آب در خانه ها نفوذ کرد و به وسایل منزل آنها نظیر فرش خسارت وارد کرد و از طرفی رعد و برق سبب خسارات دیگر خسارت ها شد.

 

این مسئول به ارزیابی ها برای خسارت ها در بخش آسیب به منازل، مشاغل و احشام اشاره داشت و ادامه داد: میزان خسارت ها، به کمیته امداد کشور ارسال شد و برای پیگیری خسارت ها قول مساعد داده شد که کمک شود.

 

وی تامین و جبران وسایل مددجوی آسیب دیده از سیل را با اتمام ارزیابی اعلام کرد و گفت: توزیع بسته های معیشتی در مناطقی که دچار سیل شدند و حضور در مناطقی که افراد دچار خسارت شد و  حمایت و کمک به آنها از دیگر اقدمات است.

 

مبشری با اعلام آمادگی برای حمایت بیشتر از محرومان تحت پوشش که در اثر سیل خسارت دیده اند اشاره داشت و  گفت: برای  مجموع خسارت های ناشی از سیل ارزیابی همچنان ادامه دارد و به زودی آمار دقیق آن اعلام می شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.