گروه: اخبار استان خبر: 207910 / تاریخ انتشار : 1401/5/20 ساعت : 22:16
به همت سپاه ناحیه کهگیلویه؛

از برترین‌های جشنواره مالک اشتر در کهگیلویه تجلیل شد تصاویر

جشنواره مالک اشتر با هدف پیاده سازی فرهنگ شایسته سالاری با حضور بسیجیان و برخی از مسئولان در دهدشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دوازدهمین جشنواره مالک اشتر سپاه به همت دبیرخانه اشراف فرماندهی بسیج ناحیه کهگیلویه برگزار شد که با معرفی فرماندهان، مسئولان و رده های برتر به کار خود پایان داد.

---
 
فرمانده بسیج ناحیه کهگیلویه در این آیین فلسفه نامگذاری جشنواره به نام مالک اشتر را در ولایت‌پذیری، ولایتمداری، بصیرت، شجاعت و مردمداری مالک‌اشتر دانست و گفت: همه مسؤلان و نیروهای مسلح امروز باید خصایصی مثل مالک اشترداشته باشند.
 
سرهنگ پاسدار علی اصغر پور بهشت با اشاره به اینکه جشنواره مالک اشتر تجلیل ازبرترین هاجهت ایجاد انگیزه ورقابت وگسترش شایسته سالاری است افزود: جشنواره مالک اشتر یک فرصت بی بدلیل و در واقع بهانه ای برای قدردانی از سیره عملی مالک اشتر به عنوان یار باوفای امام علی ع است و فرصتی است که به مرور سیره عملی ایشان بپردازیم.
 
وی با اشاره به اینکه بسیج از نیروهای کارآمد و سازنده همیشه در صحنه است تصریح : از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در طرح شهید سلیمانی بسیجیان پای کار آمدند و امروز  افتخار می کنیم  در کنار رهبری به عنوان بازوان توانمند این انقلاب و از سربازان ولایت هستیم.
 
 
سرهنگ پوربهشت در ادامه  بیانیه وقیحانه سران فتنه را یادآور شد و ابراز داشت: امروز مدافعین داعش در داخل بیانیه صادر می‌کنند اما این توطئه‌ها مثل همیشه توسط نیروهای انقلابی و بسیجی نقش برآب می‌شود.

 

---

امام جمعه دهدشت نیز مکتب بسیجی را گره خورده با مکتب امام حسین(ع) و عاشورا عنوان کرد و گفت: بسیجیان باید با تاسی از این حضرت، مقاومت، ایستادگی، حرکت رو به جلو و اوج گرفتن را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند.

 

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر جایگاه بسیج را تقویت عقاید انسان‌ها عنوان و افزود: نگاه به بسیج باید یک نگاه راهبردی و قلبی باشد چرا که تلاش دشمن برای تضعیف تفکر بسیجی است و ایمان، قدرت و حکمت سه عامل پیروزی بسیج بر همه افکارهاست.

 

وی با بیان اینکه همه برنامه‌های بسیج مورد تایید است اما حضور در جمعه و جماعات از اولویت‌های یک بسیجی است تصریح کرد: در این جشنواره کسانی باید مدال افتخار بگیرند که در صف اول جمعه و جماعات حضور دارند و بسیجی یعنی نماز اول وقت، یعنی همیشه پای انقلاب و نظام ماندن.

 

 

در پایان از رده های برتر سپاه ناحیه کهگیلویه تجلیل به عمل آمد.

 

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.