گروه: اخبار استان خبر: 207768 / تاریخ انتشار : 1401/5/18 ساعت : 23:08

پیام تبریک فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در متن پیام سرهنگ پاسدار حسن رضایی فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد آمده است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
 
سوگند خداوند به قلم ، تصدیق گر عظمت،بزرگی و ارزشمندی قلم و نویسندگی.
خبرنگاری،حرفه ی شریفی است که هفدهم مردادماه به واسطه شهادت یکی از راویان صادق این عرصه شهید صارمی (رحمت الله علیه) به این نام مزین گردیده است.
خبرنگاران، جهادگران عرصه آگاهی و عامل تاثیرگذار و بالندگی ملت قهرمان ایران در صحنه های سرنوشت ساز هستند از این رو گرامی داشت روز خبرنگار یعنی ارج نهادن به آگاهی و دانایی .
بی تردید حرفه ارزشمند خبرنگاری، شغلی شریف و ارجمند در عرصه ارتباطات است و نگارندگان متین و خستگی‌ناپذیرِ خبر، بمانند پروانه‌ای جسور، خود را بر آتش شمع حوادث روزگار می‌زنند و این آزادگی و شجاعت، رمز محبوب شدن این بلندهمتان راست قامت می باشد .
به حرمت عاشورای سید و سرور شهیدان با یک روز تاخیر روز  خبرنگار را پاس می داریم که حضور سبزشان در تار و پود اجتماع مشهود است . ناگفته پیداست که خبرنگاران به عنوان عیون جامعه منعکس کننده زشتی و زیبایی های آن و جهان پیرامون هستند. گروهی که روح تعهد در کالبد آنها دمیده و در این برهه از زمان که دنیای اهریمنی در برابر ارزش های اسلامی و ایرانی وطنمان صف آرایی کرده اند، با اطلاع رسانی به موقع و مسئولانه خود به مصداق آیه شریفه " نون و القلم و ما یسطرون " تنویرگر اذهان و افکار عمومی هستند .
 روز خبرنگار در حقیقت  روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی ، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .
 
لازم می دانم به عنوان یکی از خادمین مردم، تقدیر و تشکر خود را از تلاش های خستگی ناپذیر خبرنگاران، به ویژه خبرنگاران فعال در استان کهگیلویه و بویراحمد که در انعکاس اخبار صحیح و بیان مشکلات سعی فراوان دارند، اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را برای ادامه همکاری‌های رسانه‌ای به گرمی می‌فشارم. امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی‌بخشی و شفاف‌سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.
 
حسن رضایی
 فرمانده ناحیه بسیج عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.