گروه: اخبار استان خبر: 207615 / تاریخ انتشار : 1401/5/16 ساعت : 15:51

داد شهروندان مارگونی درآمد/وقتی جداول عبور آب محل انباشت زباله می شود+تصاویر

تعدادی از شهروندان در شهر مارگون خواستار رسیدگی برای حل مشکلات انباشت زباله در جداول عبور آب شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرمایه اصلی ما سلامت است و چیزی مهمتر از سلامتی نیست و  تمیز نگه داشتن محیط  یکی از راه ها برای سالم نگه داشتن  ما و خانواده هایمان است.

زباله هایی که در جاده یا در سطل های پوشیده نشده قرار دارند به عنوان زمینه مناسب پرورش عوامل بیماری زا و میکروب ها عمل می کنند و با کاهش پسماند و انجام صحیح دفع زباله می‌توانیم تا حدودی از این عوامل خطردر امان باشیم.در این رابطه حشرات در آب راکد تولید مثل می کنند این حشرات به ظاهر کوچک و بی خطر می تواند منبع ابتلا به بسیاری از بیماری ها باشد اما با تمیز نگه داشتن محیط اطراف و شهرمان تا حدود زیادی از تولد حشراتی که می تواند سبب ایجاد بیماری شود، جلوگیری کرد.

 

در همین رابطه شهروندان شهر مارگون با ابراز گلایه از وضعیت بهداشتی جداول خود، عنوان کردند: انباشته شدن زباله و مشاهده شدن آب گندیده در جداول سبب ایجاد بوی تعفن و همچنین خطرات بیماری می شود.

 

این شهروندان با بیان اینکه عدم تمیز کاری این جداول سبب تجمع آب و عدم جریان آن شده است، عنوان کردند: در شرایط حاضر زباله در این جداول به علت عدم تمیز کاری  انباشته شده است و سبب گلایه شهروندان و ایجاد بوی تعفن شده است.

 

آنها عنوان کردند: در صورتی که این جداول مشکلاتی داشته باید مسئولان شهری درصدد شناسایی و حل مشکلات آنها برای جلوگیری از انباشت زباله باشند.

 

شهروندان مارگونی تاکید کردند: این وضعیت در انتهای خیابان شهدا و زیر گلزار شهید افتاده مشاهده می شود و خواهان پاکسازی این جداول برای جلوگیری از هرگونه بیماری و ایجاد  مشکلات برای شهروندان هستیم.

 

---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.