گروه: اخبار استان خبر: 207569 / تاریخ انتشار : 1401/5/17 ساعت : 08:05
حجت الاسلام باقری راد

دشمن بدنبال غلبه بر جوانان در عرصه فضای مجازی است

سخنران یادواره شهدای چاروسا با اشاره به اینکه ادامه دادن راه شهدا حفاظت از انقلاب است گفت: دشمن برای ضربه زدن به انقلاب بدنبال غلبه بر جوانان در فضای مجازی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور  امام جمعه، فرمانده بسیج ناحیه کهگیلویه، جمعی از پاسداران،  مسئولان شهرستانی، اقشار مختلف مردم و خانواده شهدا یادواره شهدای روستاهای شوتاور و ادرج چاروسا برگزار شد.

 

 فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در این مراسم با تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم گفت: یادواره های شهدا بهترین فرصت برای تبیین روحیه ایثار و شهادت در جامعه است. 

 

سرهنگ علی اصغر پوربهشت افزود: نظام اسلامی با بهره‌مندی از فرهنگ ایثار و شهادت، از توطئه‌های دشمنان مصون است و دست‌یابی به افتخارات در عرصه‌های گوناگون به برکت خون مطهر شهداست.

 

وی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر به بصیرت و هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان نیاز داریم، تصریح کرد: باید جوانان و نوجوانان را با یادواره شهدا مأنوس و با توجه به وجود آسیب‌های متعدد از فرزندان‌مان با استفاده از حصار دین حفاظت کنیم.

 

 

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کهگیلویه نیز با اشاره به اینکه رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهیدان دفاع مقدس، صفحاتی زرین را در تاریخ ایران بر جای نهاد گفت: از آنجا که نسل جدید ما دوران دفاع مقدس را به یاد ندارد لذا زنده نگه داشتن حماسه‏‌ها و رشادت‏‌های رزمندگان اسلام و بازخوانی ایثارگری‌های آن عزیزان موجب الگوگیری جوانان ما از شهدا خواهد شد. 

 

حجت‌الاسلام نوذر باقری راد افزود:  شهدا با نثار جان، دین خود را برای حفظ اسلام به خوبی ادا کردند و اینک وظیفه ماست که با تداوم راه آن بزرگواران و عمل به وصایای آنها از انقلاب و اسلام محافظت کنیم.

 

 وی  با بیان اینکه یکی از حربه های دشمن جنگ روانی است و دشمن برای غلبه بر جوانان به جنگ مجازی روی اورده است افزود: دشمن چنان در رسانه های مختلفی که در دست خود دارد هجمه می‌کند  و به دنبال عوض کردن جای شهید با جلاد است پس سفارش ما به جوانان در این برهه از زمان هوشیاری در مقابل دشمنان است.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.