گروه: اخبار استان خبر: 207537 / تاریخ انتشار : 1401/5/15 ساعت : 10:42
عکس نوشته

فرهنگ عاشورایی معادله جنگ تحمیلی نابرابر و فتنه های بزرگ را تغییر داد/شکست آمریکا در منطقه، مقدمه نابودی اسرائیل/مرثیه آب در « دیشموک»

صبح زاگرس در این قسمت به قطعی هفت روزه آب در منطقه دیشموک اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،فرهنگ عاشورایی معادله جنگ تحمیلی نابرابر و فتنه های بزرگ را تغییر داد،شکست آمریکا در منطقه، مقدمه نابودی اسرائیل،مرثیه آب در « دیشموک»،واقعه عاشورا و روضه امام حسین(ع) موتور محرک رزمندگان در دفاع مقدس و هشدار سطح زرد هواشناسی در کهگیلویه و بویراحمد از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 سردار سنایی راد گفت: فرهنگ عاشورایی معادله جنگ نابرابر هشت ساله را تغییر داد و موازنه به نفع جبهه اسلام رقم خورد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
سردار حکمتیان در ادامه به پیشرفت های نظامی ایران و شکست های پی در پی آمریکا و اسرائیل در منطقه اشاره و تصریح کرد: شکست آمریکا در منطقه مقدمه شکست و نابودی رژیم صهیونیستی است که مصادیق اصلی این شکست ها  را در جنگ های ۳۳ روزه، ۲۲ و ۱۲ روزه این رژیم غاصب می توان مشاهده کرد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 هنرمند سینما و تلویزیون و رزمنده دفاع مقدس، واقعه عاشورا و روضه امام حسین(ع) را موتور محرک رزمندگان در دوران دفاع مقدس عنوان کرد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 کاکاوند مدیر کل هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت جوی استان در هفته جاری پرداخت و افزود: فعالیت سامانه بارشی از ساعات بعد از ظهر روز شنبه در استان خبر داد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه محرومیت کم ندارد اما زمانی که صحبت از مرثیه آب می شود دیگر جایی برای گله کردن از دیگر محرومیت ها نمی ماند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.