گروه: اخبار استان خبر: 207530 / تاریخ انتشار : 1401/5/15 ساعت : 10:54
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

آغاز عملیات بازگشایی راه های روستایی مسدود شده در لنده+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده از آغاز عملیات اجرایی راه های روستایی مسدودشده بر اثر بارندگی های روزهای گذشته در این شهرستان خبرداد.

جلال دانش در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس، با اشاره به بارندگی‌های چندهفته گذشته در سطح شهرستان لنده گفت: در پی ورود سامانه بارشی به استان و شهرستان لنده شاهد وارد شدن خسارات زیادی به بخش‌های کشاورزی، راه‌های روستایی و تأسیسات و زیرساخت‌های شهرستان لنده بودیم.

فرماندار شهرستان لنده گفت: در بارندگی‌ها و به واسطه جاری شدن سیلاب و طغیان دره‌های فصلی شاهد مسدود شدن برخی از جاده‌های روستایی در سطح شهرستان بودیم که برخی در همان روز‌های ابتدایی بازگشایی و برخی دیگر نیز به دلیل شروع دوباره بارندگی و طغیان دره‌ها دوباره مسدود شدند.

وی تأکیدکرد: از روز گذشته به همت اداره راهداری شهرستان لنده عملیات بازگشایی راه‌های روستایی در بخش موگرمون آغاز شده است که در حوزه ریزش‌برداری و پاکسازی جاده‌ها در محور لنده _ دره گاجول به طول ۳ کیلومتر، لنده_ وحدت به طول ۹ کیلومتر، لنده_شیتاب به طول ۳ کلیومتر، لنده_ روستای ده غندی به طول ۳ کلیومتر عملیات بازگشایی و ایمن‌سازی جاده‌های روستایی را داشتیم.

دانش گفت: در سایر حوزه های روستایی نیز پس از اتمام عملیات بازگشایی جاده های بخش موگرمون بلافاصله بحث بازگشایی و ایمن سازی راه های روستایی بخش مرکزی نیز اجرایی خواهد شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.