گروه: اخبار استان خبر: 207439 / تاریخ انتشار : 1401/5/13 ساعت : 16:57

بازدید هوایی وزیر کشور از مناطق آسیب دیده ناشی از سیل در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

وزیر کشور به همراه جمعی از مسئولان استانی خسارت های ناشی از سیل به بخش کشاورزی را از طریق پرواز با بالگرد هوایی مورد بررسی قرار دادند.

 به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وزیر کشور به همراه استاندار، نماینده شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون از  واحدهای تولیدی خسارت‌دیده کشاورزی به صورت هوایی بازدید کردند. 
 
وزیر کشور به همراه استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به صورت هوایی از بخش‌های آسیب‌دیده کشاورزی بازدید کردند. 
 
 
در همین رابطه  سید علی معتمدی‌پور گفت: امروز صبح نماینده‌ای از وزارت جهاد کشاورزی وارد استان شد تا به صورت ویژه میزان خسارات وارده به بخش کشاورزی را برآورد و برای جمع‌بندی به تهران ببرد.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افرود: بازدید از تعدادی از طرح‌های آسیب‌دیده پرورش ماهی در تنگ‌سرخ و برخی اراضی در روستای کره شهرستان دنا بخشی از بازدیدهای نماینده وزارت جهاد کشاورزی بود.
 
معتمدی‌پور با اشاره به سفر وزیر کشور نیز از ظهر امروز ادامه داد: تلاش ما این است تا به کمک بالگرد و پرواز بتوانیم عمق خسارت به بخش کشاورزی را به وزیر کشور نشان دهیم و برای همین در این بازدید هوایی وزیر کشور را همراهی می‌کنم.
 
وی بازدید از بخش دیشموک، بخش‌هایی از شهرستان دنا و جمع‌بندی نهایی در شورای بحران استان را از برنامه‌های مهم این بازدید برشمرد.
 
معتمدی‌پور تصریح کرد: با فروکش شدن سیلاب و بارش‌ها و باز شدن مسیرهای ارتباطی حجم خسارت ناشی ار سامانه مونسونی اخیر نمایان شده و پیش‌بینی می‌شود حجم خسارت بسیار بیشتر از رقم‌های اعلام شده باشد. 

 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: با همه وجود در کنار کشاورزان هستیم و با توجه به حجم بالای خسارات و محدودیت امکانات انتظار ما این است که کشاورزان صبوری به خرج بدهند و همکاران من را در خدمت‌رسانی همکاری کنند.
 

معتمدی‌پور سفر وزیر کشور و نماینده ویژه وزارت جهاد کشاورزی را در راستای حمایت از جامعه هدف و جبران بخش از خسارت وارده به آن‌‌ها دانست

---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.