گروه: اخبار استان خبر: 207353 / تاریخ انتشار : 1401/5/12 ساعت : 14:09

نشست روشنفکر با رئیس مجلس/وعده قالیباف برای جبران خسارت سیل در کهگیلویه و بویراحمد

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای جبران خسارت بارش‌های سیل‌ آسای اخیر تاکید کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این زمینه پای کار هستند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهدی روشنفکر گفت: برای جبران بخشی از خسارت‌ بارش‌های سیل آسای اخیر پیگیری‌های متعددی از طریق مسئولان کشوری از جمله رئیس مجلس شورای اسلامی، ستاد مدیریت بحران، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان امور عشایر و ..داشته‌ایم.

 

وی با اشاره به نشست امروز صبح با قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: دکتر قالیباف به جد پای کار بوده و وعده پیگیری را به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد را داده‌اند.

 

روشنفکر با اشاره به اینکه سیل خسارت زیادی را به بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، راه‌های ارتباطی، زیرساخت‌ها از جمله شبکه برق و آب وارد کرده است، ادامه داد: خسارت به بخش کشاورزی بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.

 

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین سیل بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان خسارت به جامعه عشایری کهگیلویه و بویراحمد زده که برای جبران بخشی از این خسارت‌ها پیگیری‌های لازم از طریق رئیس سازمان امور عشایر ایران انجام گرفته است‌.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.