گروه: اخبار استان خبر: 207345 / تاریخ انتشار : 1401/5/12 ساعت : 13:08
در نقد یک رسم دیرینه!

سردار حبیبی اگر در کهگیلویه و بویراحمد خدمت می کرد؟/قدر داشته هایمان را بدانیم

سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس و امثال وی با توجه به رسم دیرینه و غلطی که در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد شاید هرگز نمی توانستند به درجه سرداری برسند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد موسوی- یکی از مسائلی که همواره مدیران کهگیلویه و بویراحمد در ابعاد مختلف از آن رنج می برند، گزارش به دستان و نامه نویسان است.

 
در برخی از مواقع آن چنان این قبیل افراد باعث می شوند که مسیر رشد یک فرد به تاخیر بیفتد که هیچ عامل دیگری این موضوع را سبب نمی شود.
 
یکی از فرماندهان برجسته ای که این روزها نام ها و نشان ها از وی در فضای رسانه ای کشور و استان زیاد شده است، سردار رهام بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی استان فارس است که به تازگی به درجه سرتیپ تمامی نائل شده است.
 
بی شک همه به شجاع، درایت و جسارت وی در موارد مختلف از جمله ماموریت های کاری نمره قابل توجهی می دهند.
 
اما روی دیگر این سکه این است که اگر سردار حبیبی در کهگیلویه و بویراحمد خدمتش را ادامه می‌داد آیا به درجه سرداری می رسید؟
 
به جرات می‌توان گفت که در سطح استان به دلایل مختلف از جمله نکته ای که اشاره شد متاسفانه روند توسعه و رشد نیروی انسانی به کندی پیش می رود و این موضوع متاثر از موارد مختلفی است.
 
حال آنکه اگر همین فرد در سطح ملی مشغول به فعالیت شود به راحتی مدارج رشد و ترقی را طی می‌کند و به سطوح قابل توجهی می رسد.
 
باید این داشته ها و ظرفیت خوب نیروی انسانی را تقویت کنیم وگرنه بعدا حسرت این نکات را خواهیم خورد و پشیمانی دیگر سودی نخواهد داشت.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.