گروه: اخبار استان خبر: 207271 / تاریخ انتشار : 1401/5/11 ساعت : 14:53
اختصاصی؛

اولین گفت و گو با دختر افتخارآفرین کهگیلویه و بویراحمدی کنکور تجربی

فرناز حسن زاده رتبه اول کنکور سراسری علوم تجربی در شهرستان بویراحمد در خصوص برنامه ها و اقداماتی که سبب موفقیتش در کنکور شد توضیحاتی ارائه کرد.

فرناز حسن زاده در گفت وگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص رازموفقیت خود در کسب رتبه اول کنکور سراری در رشته علوم تجربی گفت: تلاش ها و کوشش و کسب رتبه های مشابه آزمون کنکور و همچنین ترازهای بالا، انتظار کسب رتبه های تک رقمی را داشتم.

 

وی به کنکور سراسرس اشاره کرد و اینکه بعد از تطبیق درصدها با پاسخ نامه سنجش و کسب عملکرد خوب انتظار کسب این رتبه وجود داشت، گفت: خانواده ام بعد از شنیدن موفقیتم خوشحال شدند و این موفقیت را تبریک گفتند زیرا یک کهگیلویه و بویراحمدی توانست در یک رقابت علمی و سراسری نام استان را در رتبه های برتر قرار دهد.

 

حسن زاده با توصیه به دانش اموزان تلاش و پشتکار برای موفقیت اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی و نظم این موفقیت کسب شد و در درجه اول باید خود آنها تلاش کنند و فقط تکیه به کلاس های کنکور، خانواده یا دیگران نداشته باشند.

 

وی در پایان گفت: خانواده و اطرافیان از تلاش ها و پشتکار و وقتی که گذاشته می شود، اطلاع پیدا کردند، و انتظار کسب رتبه تک رقمی وجود داشت و این موفقیت نتیجه تلاش یک ساله نیست بلکه از کلاس دهم آمادگی برای کنکور و موفقیت در آن تلاش صورت گرفت.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.