گروه: اخبار استان خبر: 207269 / تاریخ انتشار : 1401/5/11 ساعت : 18:24
نستهن مقدم در گفتگو با صبح زاگرس

کارگران شهرداری خودجوش جلوی ساختمان تامین اجتماعی را با زباله مسدود کردند/چنین حرکتی را نمی پذیرم و تایید نمی کنم

شهردار یاسوج به موضوع ریختن زباله جلوی تامین اجتماعی استان واکنش نشان داد و گفت: از انجام چنین حرکتی هیچ اطلاعی نداشتم و این کار را تایید نمی کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،صبح امروز خبری در رسانه های استان منتشر شد تحت این عنوان که شهرداری یاسوج چند تن زباله را در جلوی سازمان تامین اجتماعی  مرکز کهگیلویه و بویراحمد خالی کرده است، دلیل این موضوع را نیز انتقام گیری شهرداری یاسوج از این سازمان مطرح کرده بودند.

 

در این رابطه با نستهن مقدم شهرداری یاسوج گفت و گویی را ترتیب دادیم که مشروح آن را می خوانید.

 

مقدم با اشاره به اینکه همه ادارات یک سری تعاملات و حق و حقوق هایی دارند از جمله شهرداری که به عنوان یک دستگاه خدمات رسان بزرگ به شهروندان و ادارات خدمات رسانی می کند گفت: شهرداری اختلاف حساب هایی با سازمان تامین اجتماعی دارد و چندین ماه است با واحدهای مالی، مشاورین، حسابدار و همکاری که باید بین این دو نهاد وجود در حال بررسی اختلاف ها هستیم.
 
وی در ادامه افزود:  در خصوص ریختن زباله های دپو شده جلوی تامین اجتماعی قطعا و یقینا هیچ برنامه مدیریت شده ای از طرف شهرداری یا مسئولان  شهرداری وجود نداشته است.
 
مقدم افزود: ما تامین اجتماعی را از خودمان می دانیم و هیچ گاه اقدام خصمانه علیه این سازمان به کار نمی بریم به محض شنیدن این موضوع که توسط کارگران پسماند در این شرایط این اقدام صورت گرفته است  تذکرات لازم را دادم و گفتم که با عاملان برخورد خواهیم کرد.
 
وی باین کرد: این موضوعات میان ما و تامین اجتماعی باید با گفت و گو و تعاملات برطرف شود از طرفی دیگر نمی پذیرم که یک دستگاه بزرگ نیز به شهرداری این چنین بی مهری داشته باشد.
 
شهردار یاسوج گفت: این کاری که توسط کارگران انجام شده است را نمی پذیریم و تایید نیز نمی کنیم .
 
وی با اشاره به مصاحبه امروز صبح مدیرکل تامین اجتماعی استان گفت: تامین اجتماعی نیز کار خوبی انجام نمی دهد که همیشه تهدید به برداشت و بازداشت حساب می کند، امارها و ارقامی نیز که توسط رسانه ها و تامین اجتماعی منتشر شده است صحت ندارد.
 
مقدم تاکید کرد: تامین اجتماعی یک طرفه به محکمه رفته اند و شهرداری حق دارد که از حقوق مردمش دفاع و از هر برداشت و محاسبه اضافی نیز جلوگیری می کند، چرا که برداشت اضافه به معنای برداشت از حق مردم است.
 
مقدم افزود: در خصوص این موضوع ما نشست های مختلفی با سازمان تامین اجتماعی داشتیم که مشکل بر طرف شود.
 
 وی با بیان اینکه از روز گذشته با توجه به وقوع سیل ماموران شهرداری مرتبا در حال پاکسازی سطح شهر هستند، این پاکسازی چندین ماه طول می کشد و هزینه سنگینی نیز به دنبال دارد انتظار داریم تامین اجتماعی شهرداری را درک کند که همکاران ما بتوانند پاکسازی را انجام دهند، ان شالله این موضوع را نیز با تامین اجتماعی حل و فصل خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.