گروه: اخبار استان خبر: 207136 / تاریخ انتشار : 1401/5/9 ساعت : 19:38
در گفت و گو با صبح زاگرس:

خسارت 100 میلیاردی سیل به عشایر کهگیلویه و بویراحمد/رسیدگی به مشکلات عشایر ادامه دارد

مدیر کل امور عشایر کهگیلویه و بویر احمد به تشریح خسارات ناشی از سیل به عشایر کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: تا امروز خسارت ناشی از سیل به عشایر 100 میلیارد تومان بوده است

فضل الله آذر فر در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین برنامه ها و تدابیر برای خدمت رسانی به عشایر آسیب دیده از سیل در کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارمندان و همکاران در مناطق مختلفی که عشایر حضور داشتند مستقر شدند و با اطلاع رسانی و هشدار  برای کاهش مشکلات و خسارت های ناشی از سیل تلاش کردند.

 

مدیر کل امور عشایر به تشکیل کمیته بحران بعد از سیل اشاره کرد و گفت: مناطق عشایری تقسیم بندی شد و وسایل مورد نیاز از قبیل چادر، آذوقه بین آنها نقسیم شد در این راستا هلال احمر، بسیج، دستگاه ها کمک کار بودند.

 

وی به برآورد خسارت های در مناطق عشایری اشاره داشت و گفت: تا امروز سیل حدود 100 میلیارد تومان خسارت وارد کرده است و با اتمام بارندگی ها مجموع خسارت ها اعلام می شود.

 

این مسئول گفت: با برآورد خسارت ها پیگیری برای پرداخت خسارت ها دنبال می شود تا آن دسته از عشایر که متحمل خسارت شده اند به مشکلات آنها رسیدگی شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.