گروه: اخبار استان خبر: 207132 / تاریخ انتشار : 1401/5/9 ساعت : 14:36
در گفت و گو با صبح زاگرس:

آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد تشریح شد/ کدام راه های روستایی مسدود شد؟

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت راه های مواصلاتی در کهگیلویه و بویراحمد را تشریح کرد و از انسداد برخی راه های روستایی خبر داد.

عابدی محمدی در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت راه های کهگیلویه و بویراحمد در سیل های اخیر استان گفت: در شرایط حاضر جاده های کهگیلویه و بویراحمد مشکلی برای تردد ندارند و در چند روز گذشته با وجود ریزش، رانش و  از بین رفتن ابنیه فنی، و خالی شدن رویه آسفالت  مشاهده شد اما با حضور به موقع اجازه داده نشد هیچ  جاده ای مسدود باقی بماند.

 

مدیر کل  راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: در برخی جاده های روستایی که به صورت خاکی است این بارش ها سبب مسدود شدن آنها شد و با مطلوب شدن وضعیت به این مناطق روستایی ورود می شود و این روستاها بازگشایی می شود.

 

این مسئول   با بیان اینکه در برخی مناطق استان مانند قلعه رئیسی، دیشموک و مارگون گزارشاتی از انسداد وجود دارد، گفت: با عادی شدن وضعیت و توقف بارندگی بازگشایی جاده های روستایی در دستور کار قرار می گیرد.

 

وی افزود: در شهرستان های مختلف استان بررسی  میزان خسارت ها به جاده ها در حال انجام است و در روزهای آینده میزان خسارت ها اعلام می شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.