گروه: اخبار استان خبر: 207131 / تاریخ انتشار : 1401/5/9 ساعت : 14:32

اختتامیه فوتسال پیشکسوتان سی سخت با برتری تیم شهید نیک اقبال+تصاویر

اولین دوره مسابقات جام محلات پیشکسوتان سی سخت و حومه یادبود درگذشتگان کرونایی سی سخت و حومه با قهرمانی تیم شهید نیک اقبال به پایان رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اولین دوره مسابقات جام محلات پیشکسوتان سی سخت و حومه یادبود درگذشتگان کرونایی سی سخت و حومه با قهرمانی تیم شهید نیک اقبال به پایان رسید.

 

 این مسابقات در سالن فوتسال سی سخت به همت آقایان محمد صالحی، محسن قربانی و کیوان رهنما و به نام و یاد درگذشتگان کرونایی سی سخت و حومه برگزار شد.

 

گفتنی است اولین دوره این جام با شرکت تیم های پیشکسوتان دنای سی سخت، استقامت بیاره، اتحاد کوخدان، سبزپوشان، شهید آرش نیک اقبال و شهید گودرز نجفی در حال برگزاری برگزار شد.

 

در نهایت دو تیم شهید ارش نیک اقبال و اتحاد کوخدان به فینال راه یافتند که تیم شهید نیک اقبال با نتیجه ۷ بر دو به برتری رسید و به مقام قهرمانی را کسب کرد.

 

عوامل برگزاری این مسابقات ضمن تقدیر از اداره ورزش و جوانان و هلال احمد دنا، از  داوران این جام آقایان قائم شهیدی، میلاد محمد حسینی، سعید عزیزی، محمد علی جانی زاده تقدیر و تشکر کردند.

 

همچنین اقایان طهماسبی، نعمان نیک اقبال، نظری مدیریت سالن، صمد رضایی، فرشید قاسمی، سعید نظریان، اسماعیل پوردیان، غلام دستخوش از جمله فعالین در برگزاری این جام بوده که از آنها وسایرین که در برگزاری این جام فوتسال تلاش کردند تقدیر و تشکر می شود.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.