گروه: اخبار استان خبر: 207005 / تاریخ انتشار : 1401/5/7 ساعت : 16:49

غرب به‌ دلیل خیانت به زن باید پاسخگو باشد

امام‌جمعه چرام با بیان اینکه غرب به‌ خاطر خیانت دور نگه‌داشتن زن از کمالات اخلاقی باید پاسخگو باشد گفت: ولنگاری اخلاقی و سوق دادن زنان به این سمت، کار غرب است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت‌الاسلام سیدنوراله افشار، امام‌جمعه چرام، امروز، هفتم مردادماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چرام، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار ائمه جمعه با ایشان فرمودند: در زمینه‌های حجاب خیلی باید متین برخورد کرد، متین و منطقی، دور از احساسات بی‌مورد، حالا احساسات چیز خوبی است، چیز بدی نیست اما جا دارد اعمال احساسات. بالاخره شما در این جور موارد آن منطق استعماری غربی را که آتش‌بیار معرکه است و دست او مشغول کار است او را افشا کنید، آن را افشا کنید، آن را برای مردم تبیین کنید با دلایل روشن و خب حالا غربی‌ها هم در سطوح رسانه‌های بزرگی دولتی شأن، هم این پادوهای حقیرشان کارهایی می‌کنند، عیبی ندارد شما با اینها روبرو نشوید، با اینها مواجه نشوید. این توصیه‌ کلی است.

وی افزود: طبق آماری که نقل شده است آمریکا که نماد سبک زندگی غربی است در جمع ۱۰ کشور ناامن برای زنان و ۲۰ کشور خطرناک برای زنان قرار دارد.

امام‌جمعه چرام اضافه کرد: غربی که مدعی حقوق زنان است، همواره خود بیشترین خیانت، جنایت و سوءاستفاده ابزاری، جنسی را از زنان داشته است. زن در سبک زندگی غربی چیزی جز عروسک جنسی نیست.

حجت‌الاسلام افشار بیان کرد: غرب که همواره به بهانه دفاع و حمایت از حقوق زنان در حال اشاعه فحشا و ولنگاری خانواده بوده خود موجب بیشترین احساس ناامنی در بین زنان در جامعه خود شده است.

وی تصریح کرد: غرب به‌خاطر خیانت به زن و دور نگه‌داشتن زن از کمالات اخلاقی باید پاسخگو باشد. ولنگاری اخلاقی و سوق دادن زنان به این سمت، کار غرب برای دور نگه داشتن جامعه، از اخلاق و معنویت است.

امام‌جمعه چرام یادآور شد: هر جامعه‌ای که به رستگاری رسید که زنان پاکدامن داشته است. زن نیمی از جامعه نیست بلکه تمام جامعه است چون تربیت دهند و پرورش دهنده مردان نیز هستند .به همین خاطر غرب به‌ جهت تسلط بر منابع دنیا بدنبال ترویج فساد و فحشا در بین جوامع است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.