گروه: اخبار استان خبر: 206982 / تاریخ انتشار : 1401/5/7 ساعت : 10:52
مدیر کل ستاد بحران استان در گفتگو با صبح زاگرس

آخرین وضعیت کهگیلویه و بویراحمد در بارش های شب گذشته/ بارش های امروز عصر چند برابر بیشتر است

مدیرکل بحران استانداری آخرین گزارش از تلفات و خسارات بارندگی‌ در کهگیلویه و بویراحمد را اعلام کرد.

علیرضا نیکروز در گفت‌وگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص جزئیات بارندگی های اخیر در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه تا لحظه مخابر این خبر تلفات جانی برای بارش های شب گذشته در کهگیلویه و بویراحمد نداشته ایم.

 

وی با اشاره به اینکه استان در آماده باش 100 درصدی قرار دارد گفت: بارش های شب گذشته خسارت های جرئی به مزارع و جاده های بین مزارع وارد کرده که تمام فرمانداران استان در حال پایش خسارات احتمالی هستند.

 

مدیر کل ستاد بحران استان وضعیت بارش های مونسونی در کهگیلویه و بویراحمد را از امروز عصر پنجشنبه 7 مرداد چند برابر بیشتر ازشب گذشته عنوان کرد و از مردم خواست تا به صورت ویژه به هشدار های صادر شده از سوی ستاد بحران توجه کنند.

 

نیکروز با اعلام وضعیت قرمز و خطرناک برای استان گفت: مردم برای تهیه فیلم و عکس از رفتن به کنار رودخانه ها و مسیل ها به طور جد پرهیز کنند.

 

وی گفت: مردم به شایعات توجه نکند و تنها مرجع و منبع اطلاع رسانی ها در این وضعیت ستاد بحران است و این اطمینان به مردم داده می شود با شفافیت کامل اطلاعات در اختیار مردم قرار می گیرد.

 

مدیر کل ستاد بحران استان بیشترین بارش های استان را با 55 میلیمتر در ماهور باشت عنوان کرد و ابراز داشت: کاکان در شهرستان بویراحمد 16 میلیمت بارش را ثبت کرده است.

 

نیکروز با بیان اینکه چند اکیپ ستاد بحران، امور عشایری و هلال احمر برای بررسی بیشتر وضعیت عشایر به مناطق اعزام و در همه شهرستان های استان این رویه انجام می شود.

 

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد بار دیگر با اعلام وضعیت قرمز بارش های مونسونی گفت: شدت بارندگی ها از ظهر امروز بسیار بیشتر از بارندگی‌های اخیر خواهد بود و از مردم مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد خواست تا هشدارها را جدی بگیرند .

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.