گروه: اخبار استان خبر: 206876 / تاریخ انتشار : 1401/5/6 ساعت : 12:46

پروژه ای که در یاسوج قصد بهره برداری ندارد/ 4 وزیر وچند استاندار زورشان به یک طرح در کهگیلویه و بویراحمد نرسید

یک پروژه در استان کهگیلویه و بویراحمد به تنهایی توانست 3 وزیر و چندین استاندار و مدیر عامل را تغییر و به بهره برداری نرسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اردیبهشت سال 1396 کلنگی در شهر یاسوج بر زمین زده شد که اکنون می توان از این پروژه به عنوان برند کم کاری از آن یاد کرد چرا که این پروژه کوچک تا کنون2 دولت ، 4 وزیر و چندین استاندار و مدیر عامل آب را تغییر داده است.

 

تصفیه خانه آب شهر یاسوج که بر اساس وعده های مسئولان دولت تدبیر و امید قرار بود 12 ماهه به بهره برداری برسد حالا بعد از گذشت بالغ بر 60 ماه همچنان با وعده به بهره برداری نزدیک می شود.

 

شاید این پروژه اگر امسال هم به بهره برداری برسد دیگر کمکی به پایداری آب یاسوج نکند چرا که افزایش جمعیت و مهاجرت های بی رویه در این شهر چشمگیر است.

 

اسفندیار برخه از مدیران سابق تدبیر و امید، دی ماه سال گذشته از پیشرفت 80 درصدی این پروژه خبر و به خبرنگاران وعده بهره برداری از تصفیه خانه آب شرب یاسوج را  تا پایان 1400داد تا با گذشت بالغ بر 120 روز از این وعده همچنان منتظر باشیم ببینیم این پروزه کی به بهره برداری می رسد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در آخرین صحبت هایش در تیر ماه امسال اظهار کرد: تصفیه خانه آب یاسوج مرکز این استان با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی عملیات ساخت قرار دارد.

 

وی با بیان این‌که با بهره‌برداری از تصفیه خانه جدید آب در یاسوج ۲۰۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تأمین آب این شهر اضافه می‌شود، گفت: این طرح در مراحل پایانی است و با خرید لوله های آن، وارد مدار بهره برداری می‌شود.

 

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تصفیه خانه آب یاسوج تنها از آبفای کشور اعتبار دریافت می‌کند، ادامه داد: علاوه بر تقویت فشار آب شهر یاسوج، مشکل آب شهرک های ولایت و الغدیر به‌طور کامل رفع می‌شود.

 

شهروندان یاسوجی حالا بعد از گذشت چند سال که 2 وزیر و یک سرپرست وزارت همچنین 3 استاندار در دولت روحانی زورشان به بهره برداری از پروژه تصفیه خانه آب یاسوج نرسیده  امید وار هستند تا علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و احمد زاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد این پروژه را به سرانجام برسانند.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.