گروه: اخبار استان خبر: 206655 / تاریخ انتشار : 1401/5/1 ساعت : 09:36

تنگ مهریان محل انباشت زباله/بوی زباله گردشگران را فراری می دهد+تصاویر

انباشت زباله و عدم جمع آوری آنها در تنگ مهریان سبب ایجاد بوی تعفن و همچنین سبب گلایه مسافران و گردشگران شده است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کهگیلویه وبویراحمد استان چهارفصل در جنوب غربی ایران و در پهنه زاگرس است که در فصول مختلف سال میزبان گردشگران فراوانی است.
 
 
 
یکی از این مناطق گردشگری تنگ مهریان یاسوج  است که ظرفیت های مختلف گردشگری در آن سبب جلب مسافر و گردشگر می شود. 
 
 
 
 
تنگ مهریان در فاصله ای حدود 10 کیلومتری  شهر یاسوج  این روزها به مکانی برای گذراندن اوقاتی مفرح در فصل گرم سال است.
 
 
در همین رابطه یکی از شهروندان در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: روزانه شاهد حضور و رفت و آمد مسافران از نقاط مختلف کشور به تنگ مهریان برای گذراندن تعطیلات تابستانی هستیم. 
 
این شهروند با بیان اینکه حضور فراوان مسافر و همچنین ظرفیت های این مکان باید وسیله ای برای توجه به این مکان گردشگری باشد، گفت: در  چند روز گذشته که در تنگ مهریان حضور پیدا کردم شاهد انباشت زباله در بخش های مختلف این منطقه گردشگری بودم که علاوه بر پخش شدن  زباله  در محیط اطراف سبب اذیت و آزار مسافران و گردشگران در آن مکان شده است. 
 
وی عنوان کرد: یکی از راه های توجه به مناطق گردشگری استان  شناسایی مشکلات و رفع کمبودهای این مناطق گردشگری است تا با حداقل امکانات بتوانند رضایت آنها جلب و سبب حضور آنها در این مناطق گردشگری شود. 
 
 
 

این شهروند گفت: وضعیت انباشت زباله در این مکان و عدم توجه به جمع آوری آنها سبب پخش شدن زباله در محیط اطراف و سبب بوی تعفن و زباله و نارضایتی مسافران شده است

 

---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.