گروه: اخبار استان خبر: 206600 / تاریخ انتشار : 1401/4/30 ساعت : 15:14
در گفت و گو با صبح زاگرس:

شهر برف و آفتاب در مسیر توسعه/شهردار سی سخت آخرین وضعیت مبلمان شهری سی سخت را تشریح کرد /۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به مناقصه رفت

شهرداری شهر سی سخت از آخرین وضعیت خدمت رسانی به شهروندان در این شهر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: حدود ۱۰۰ میلیارد در بخش های مختلف شامل پارک ها مبلمان سازی و بهسازی به مناقصه رفت.

  صیادی در گفت و گو با پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین اقدامات برای پیگیری آسفالت معابر شهر سی سخت و همچین پروژه های در دست اقدام این شهر  گفت: در شهر سی سخت حدود ۴ فاز لکه گیری و آسفالت با معرفی پیمانکار شروع شد و اعتبار آنها ۴۲ میلیارد تومان است. 

 
شهردار شهر سی سخت با بیان اینکه اولین پیمانکار کار آسفالت  را تمام کرد و سه پیمانکار  زیرسازی معابر  را انجام دادند و در مرحله آسفالت هستند، گفت: آسفالت معابر شروع شده و در هفته جاری قیر پاشی انجام می شود.
 
 
وی به پیاده روسازی و جدول گذاری در شهر سی سخت اشاره داشت و گفت:  اعتبار درنظرگرفته شده ۱۴ میلیارد تومان و در سطحی  حدود ۱۷ هزار متربع پیاده رو سازی خواهیم داشت.
 
 
این مسئول رنگ آمیزی جداول و خط کشی خیابان ها را بعد از عملیات  آسفالت از دیگر اقدامات اعلام کرد و افزود: عملیات تکمیلی برای پارک تپه قلات شروع شده است و ساختمان مدیریت آتش‌نشانی و تاسیسات شهری با ۵ طبقه و ۳ هزار و هفتصد  متر زیر بنا با اعتبار ۲۰ میلیارد از دیگر پروژه ها است و در مرحله بتن ریزی و آرماتور بندی است.
 
وی سالن مدیریت بحران با تخصیص پد هلیکوپتر را از  دیگر پروژه ها دانست و ادامه داد: بازسازی ساختمان مدیریت بحران قبلی که ۵۰ درصد کار انجام شده است در دستور کار است. 
 
صیادی گفت: در حوزه مبلمان شهری خریداری ها انجام شده است و با انجام نور پردازی ، پایش تصویری در ورودی و خروجی شهر نصب می شود و به زودی عملیات اجرایی شروع می شود.
 
صیادی افزود: تپه نورالشهدا و سیل بند با انتخاب پیمانکار ساماندهی می شود.
 
 
 
وی در پایان گفت: حدود ۱۰۰ میلیارد در بخش های مختلف شامل   پارک ها مبلمان سازی و بهسازی به مناقصه رفته است.

 

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
سی سخت
1401/4/30 - 19:23
با عرض خسته نباشید خدمت شهردار محترم و پرسنل شهرداری اقای صیادی عزیز با تشکر از تمام زحمات شما در جریان هستید که پارک سربندان الان بمدت چند ساله به یک شخص واگذارشده. پارکی که در هر شب درامدی بالای سه ملیون داره و فقط بخاطر اینکه این شخص خبرنگار خبرگزاری فارسه و متاسفانه با قلدری و تهدید کسی جرات نداره جلوی ایشون رو بگیره وحتی حاضر نیست پول آب و برق رو واریز کنه شفاف سازی کنید و گرنه ما از سازمان بازرسی شکایت میکنیم .
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس
1401/4/30 - 19:36
هال بارمان گفت شالا راست بو
rateup 0
 ratedown 0
شهروند
1401/4/31 - 20:23
موفق باشی ان شاالله.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.