گروه: اخبار استان خبر: 205996 / تاریخ انتشار : 1401/4/18 ساعت : 18:03

بازدید اعضای قرارگاه حجاب و عفاف استان از تفرجگاه‌ها و اماکن گردشگری مرکز استان/ برخورد با باغات تفریحی فاقد مجوز آبشار یاسوج +تصاویر

مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای قرارگاه حجاب و عفاف از برخی نقاط تفریحی و گردشگری یاسوج از جمله آبشار یاسوج ،باغات و پارکهای این شهر بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای قرارگاه حجاب و عفاف از برخی نقاط تفریحی و گردشگری یاسوج از جمله آبشار یاسوج ،باغات و پارکهای این شهر بازدید کردند.

 
 
 
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری به همراه نماینده دادستان، نمایندگان نیروی انتظامی و اماکن، مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، نماینده شهرداری و کارشناسان دفتر امور اجتماعی از تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و آبشار یاسوج بازدید کردند.
 
مسعود نوری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری در همین خصوص گفت: قرارگاه عفاف و حجاب به ریاست استاندار و جانشینی معاون سیاسی است که در همین راستا بازدیدی از تفرجگاه‌ها و پارک‌ها از جمله آبشار یاسوج داشتیم که تعدادی از باغاتی که در آبشار یاسوج هستند فاقد مجوز بوده که هشدارهای لازم به آنها داده شد و اگر ظرف یک ماه اقدام به کسب مجوز و پروانه فعالیت نکنند برخورد می‌شود و پلمپ خواهند شد.
 
 مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: متاسفانه در باغاتی که فاقد مجوز بودند سوء استفاده‌ها و هنجارشکنی‌هایی توسط عده کمی صورت گرفته که دستگاه‌های متولی به این موضوع ورود خواهند کرد.
 
نوری در ادامه بر استاندارد سازی اماکن تفریحی و تفرجگاه‌ها از جمله آبشار و باغات یاسوج تاکید و گفت: شهرداری و میراث فرهنگی نسبت به پاکسازی محیط، جانمایی و نصب سطل زباله و پاکسازی محیط و محل اسکان مسافران خصوصا در آبشار یاسوج که از تمام نقاط کشور مسافر و گردشگر دارد انجام دهد.
 
وی عنوان کرد: در بازدید و رصد مسائل فرهنگی در آبشار و پارک‌ها مردم گلایه مند بودند و جای دستگاه‌های فرهنگی از جمله میراث فرهنگی، شهرداری یاسوج و تبلیغات اسلامی جهت نماد و ارشاد مسائل مربوط به عفاف و حجاب خالی است.
 
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نبود یکسری زیرساخت‌ها از جمله روشنایی مورد انتقاد مسافران بود که از شهرداری و میراث فرهنگی می‌خواهیم نسبت به نصب روشنایی، نوردهی و رفع نقاط تاریک و کور آبشار اقدام کنند.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری خاطر نشان کرد : این بازدیدها تا رسیدن به وضعیت مطلوب ادامه دارد و قطعا با هنجار شکنان و کسانی که نسبت به قانون دهن کجی می‌کنند برخورد قانونی خواهد شد.
 
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.