گروه: اخبار استان خبر: 205980 / تاریخ انتشار : 1401/4/18 ساعت : 13:46

تیم بازرسی صمت و تعزیرات به آبشار یاسوج رفت/ آیا تخلفات آبشار پیگیری می شود؟

تخلف در فروش اقلام غذایی در آبشار یاسوج سبب گلایه و نارضایتی گردشگران و مسافران شده است و همین موضوع سبب حضور بازرسان صنعت و معدن و همچنین تعزیرات حکومتی در آبشار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آبشار یاسوج یکی از  اصلی‌ترین جاذبه گردشگری شهر یاسوج است و هر ساله مورد توجه گردشگران و توریست‌های ایرانی و خارجی قرار می‌گیرد، آب چشمه‌هایی که از دل کوه‌های زاگرس جوشیده در دو کیلومتری شمال شهر یاسوج آبشاری به ارتفاع ده متر را به منظر تماشا گذاشته است.


این روزها آبشار یاسوج پذیرای مسافران زیادی از نقاط مختلف کشور است تا مسافران با حضور در این منطقه گردشگری درصدد گذراندن اوقاتی مفرح و شاد در کنار خانواده های خود باشند.

                    

در این منطقه گردشگری علاوه بر توسعه امکانات و زیر ساخت ها باید نظارت ها جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی سوجویان اجرا شود تا از هر گونه تخلف در این منطقه گردشگری جلوگیری شود.

 

طبق گزارشات تخلفات مختلفی در حوزه فروش اقلام مواد غذایی در  آبشار یاسوج مشاهده شده است که می توان به فروش قیمت اجناس حتی تا 5 برابر قیمت  اشاره کرد.

 

از طرفی کمیابی برخی کالاها و فروش محصولات به قیمت دلخواه سبب نارضایتی مسافران و همچنین گردشگران شده است.


تخلفات اما به همین اندازه خلاصه نمی شود بلکه چندنرخی بودن، اختلاف قیمت، نوسان قیمت ها از دیگر مشکلات در این منطقه گردشگری است.

 

در همین رابطه معاون بازرسی صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با صبح زاگرس در خصوص این تخلفات گفت: در مراحل مختلف صنعت و معدن به همراه تعزیرات از صنوف آبشار یاسوج بازدید داشتند و در این راستا مغازه های متخلف پلمپ شدند.


باقری فرد با بیان اینکه نظارت ها در آبشار یاسوج ادامه پیدا می کند، گفت: یک تیم ویژه بازرسی از بازرسان صنعت و معدن و تعزیرات در آبشار یاسوج حضور پیدا می کنند و نظارت خواهند داشت و با متخلفان برخورد قانونی خواهند داشت.انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.