گروه: اخبار استان خبر: 205805 / تاریخ انتشار : 1401/4/14 ساعت : 15:41
دکتر قالیباف در مرکز توانمندسازی و اشتغال‌آفرینی دیشموک:

آثار اشتغال‌آفرینی و توانمندسازی دختران دیشموک به زودی در منطقه نمایان خواهد شد

رئیس مجلس شورای اسلامی از مرکز توانمندسازی و اشتغال‌آفرینی هاجر در شهر دیشموک بازدید و گفت: آثار اشتغال‌آفرینی و توانمندسازی دختران دیشموک به زودی در منطقه نمایان خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امروز (سه شنبه 14 تیرماه) در ادامه سفر نظارت ستادی خود به استان کهگیلویه و بویراحمد از مرکز تازه تأسیس توانمندسازی و اشتغال‌آفرینی هاجر (ویژه بانوان) واقع در شهر دیشموک کهگیلویه و بویراحمد بازدید به عمل آورد.

 

این مجموعه مختص توانمندسازی خانواده‌های دیشموک با محوریت اشتغال زنان و دختران در چند رشته آموزشی به ویژه در حوزه تولید پوشاک فعالیت دارد.

 

لازم به ذکر است تولیدی پوشاک سله‌بن در این مرکز سرمایه‌گذاری کرده است و تولیدات این مرکز به تهران ارسال و توزیع می‌شود.

 

در فاز اول این کارگاه تولیدی نزدیک به 60 نفر مشغول به کار هستند.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با حضور در جمع مردم دیشموک یادآور شد: ما به دنبال رفع محرومیت در نقاط مختلف کشور هستیم و از طریق گروه‌های جهادی و همچنین کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام محرومیت‌زدایی از دیشموک را به ویژه از طریق اشتغال‌آفرینی و توانمندسازی برای جوانان و دختران این منطقه دنبال می‌کنیم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امیدوارم با اقدامات صورت گرفته در حوزه توانمندسازی و اشتغال‌آفرینی به ویژه برای دختران خوب این منطقه آثار آن نمایان شود. همان طور که در این نمایشگاه نیز مشخص بود گروه‌های جهادی و دختران دیشموک توانمندی‌های خود را در حوزه‌های مختلف به نمایش گذاشته بودند.

 

 دکتر محمدباقر قالیباف ظهر امروز (سه شنبه 14 تیرماه) در ادامه نظارت میدانی و ستادی خود از استان کهگیلویه و بویراحمد پس از حضور در شهر دیشموک در روستای محروم گراب حاضر و با حضور در منزل یکی از اهالی این روستا پای صحبت روستاییان نشست.

 

در ادامه رئیس مجلس شورای اسلامی از منطقه دیشموک به سمت یاسوج عزیمت کرده و با حضور در گلزار مطهر شهدای شهر یاسوج با قرائت فاتحه‌ای به مقام والای شهدای یاسوج ادای احترام کرد.

 

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.