گروه: اخبار استان خبر: 205764 / تاریخ انتشار : 1401/4/13 ساعت : 17:02

دیدار رئیس سازمان قضایی استان با خانواده شهید زائری مقدم

رئیس سازمان قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید زائری مقدم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علیرضا شیخعلی در این دیدار با بیان اینکه حضور در منزل شهدا و دیدن روحیه بازماندگان شهدا برای مسئولان موجب تجدید روحیه خدمت به ملت است گفت: اگر استقامت و شجاعت شهدا نبود اکنون این آرامش را نداشتیم و باید مردم و ملت ما قدرشناس شهدا و خانواده معظم شهدا باشند.

 

وی خاطرنشان کرد؛ خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌‌های خون شهدا هستیم.

 

رئیس سازمان قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند افزود: اگرچه ممکن است بازماندگان شهدا نیازمند این دیدارها نباشند اما همه ما نیازمند درک معنویت این فضای روحانی هستیم و هرگز نباید از چنین فرصت هایی غفلت کنیم.

 

در این دیدار که با حضور برخی از کارکنان سازمان و دادستان قضایی برگزار شد لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی علیرضا شیخعلی به خانواده معظم ‏شهید ابراهیم زائری مقدم تقدیم شد‎.

 

گفتنی است: (شهید ابراهیم زائری مقدم)  در روستای دلیرچ استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 1342 متولد و  1365/8/30 در منطقه مهران به فیض شهادت نائل آمد و در  آرامگاه ابدی خود روستای دلیرچ آرام گرفت.

 

___________________________________________

به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید بهشتی معمار کبیر دستگاه قضایی و هفته قوه قضائیه، علیرضا شیخعلی رئیس سازمان قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد، ستار طالبی پور دادستان نظامی استان و محمدجعفر رنجبر مدیر اداری مالی پشتیبانی با کارمند بازنشسته وحید خرسند دیدار و به پاس ۳۰ سال خدمت گزاری از ایشان قدردانی کرد.


شیخعلی با اشاره به اینکه بازنشستگی قطع ارتباط همکاران با سازمان نیست اظهار داشت: اگر چه در این مقطع  کارمند بازنشسته ارتباط کاریش با سازمان قطع می شود اما همچون گذشته پیوند محکمی چون پیوند خانوادگی خواهد داشت که استفاده از تجربیات آنها نقش مهمی در پیشبرد اهداف سازمان خواهد داشت.


وی در ادامه  لوح تقدیری به رسم یادبود از وحید خرسند تجلیل و از خدمات وی تقدیر کرد.

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.