گروه: اخبار استان خبر: 205666 / تاریخ انتشار : 1401/4/11 ساعت : 17:34

دیدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت هفته قوه قضاییه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری. کهگیلویه و بویراحمد با رئیس کل دادگستری استان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاونین ومسئول حوزه نمایندگی در اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری کهگیلویه وبویراحمدبا رئیس کل دادگستری  استان به مناسبت هفته قوه قضاییه دیدار کردند .

 
حسن  نگین تاجی رییس کل دادگستری استان ضمن تبریک و خوش آمد اظهار کرد:  از تلاش های انجام شده از سوی همکاران منابع طبیعی در حفظ و حراست از عرصه های ملی، بر تداوم تعامل و همکاری ایجاد شده تأکید کرد.
 
 وی در ادامه افزود؛منابع طبیعی و انفال یکی مهمترین چالش های دستگاه قضایی هم از حیث پرونده و هم از حیث پیشگیری از وقوع جرم می باشد.
 
نگین تاجی  اظهار داشت: رویکرد و اراده دستگاه قضا برخورد قانونی با متخلفان و متعرضان به اراضی ملی و انفال و دفاع همه جانبه از حقوق منابع طبیعی است.
 
این مقام قضایی به تعرضات به منابع طبیعی اشاره کرد و تصریح کرد: در این خصوص با هیچ شخص و نهادی تعارف نداشته باشیدودستگاه قضایی در هرجایی نیاز باشد با اقتدار کامل همکاری لازم را با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خواهدداشت .
 
 
درادامه این جلسه جاوید بخت مدیر کل منابع طبیعی ضمن تشکر قدردانی از حمایت های دستگاه قضایی، افزود:  دستگاه قضایی با اشراف کامل و چالش  درحوزه های اسیب پذیر منابع طبیعی و با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه نقش به سزایی در حراست از منابع طبیعی و جنگل های استان ایفا می کند.
 
جاوید بخت به مشکل کمبود نیروی انسانی در حراست از عرصه­ هااشاره کرد: و افزود با یک قرق بان نمی­توان 5 هزار هکتار از اراضی ما از نظر جغرافیای داری پستی و بلندی فراوان است را نگهداری کرد. که  این مهم نیازمند جذب منابع انسانی و تجهیزات  به روز می باشد
 
رئیس کل  دادگستری استان در این جلسه قول مساعد دادند که  این موضوع هم در شورای تامین  استان و هم از طریق معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه پیگیری شود.
 
 
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.