گروه: اخبار استان خبر: 205661 / تاریخ انتشار : 1401/4/11 ساعت : 14:56

حضور بادیگاردی یک نماینده هم استانی در حوزه های انتخابیه خود/تاکتیکی برای نشان دادن شلوغی جمعیت استقبال کننده!

رویکرد جدیدی که این روزها در کهگیلویه و بویراحمد مشاهده می شود حضور بادیگاردهای برخی نمایندگان هم استانی در بازدید از مناطق مختلف است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حسن موسوی - همه ما در بازدیدهای مختلف در دوره های گوناگون شاهد این بودیم که همواره همراه مسئولین بازدیدکننده از مناطق مختلف، کاروان خودرویی شکل می‌گیرد.
 


قطعا طبیعی است که یک مقام مسئول متناسب با مشکلات یک منطقه مدیران مرتبط با خود را با این کاروان همراه می‌کند تا بتواند در همان لحظه تخصصی تر اعلام نظر کند و کسی هم نمی‌تواند بر این امر ایرادی وارد کند.اما یک رویکرد جدیدی که این روزها در کهگیلویه و بویراحمد مشاهده می شود حضور بادیگاردهای برخی نمایندگان هم استانی در بازدید از مناطق مختلف است، چیزی که چند نکته لازم توجه دارد.
 


اولا این افراد که بعضا در هیچ اداره ای مشغول به خدمت نیستند، با چه رویکردی در این بازدیدها حضور پیدا می‌کنند و اساسا چه گره ای را از مشکلات مردم باز می کنند؟

 

دوما اگر واقعا هدف شلوغ نشان دادن جمعیت استقبال کننده است، آیا این رویکردها نمایش است یا خدمت؟ قطعا در این امر خیری نخواهد بود.کافیست به تصاویر بازدیدهای مختلف در این موضوع در سایتهای خبری و دراوردن تصاویر مشابه دقت کنید، براحتی این گونه افراد را خواهید دید.

 

سوما آیا بادیگاردها حقوق دریافت می‌کنند یا به گونه ای دیگر مورد تشویق قرار می گیرند؟در این تحلیل دریافتی به هیچ فرد یا گروهی اشاره نشده است اما هدف نقد یک رویه جاری بوده است که شاید با ارسال چنین متن هایی مورد اصلاح قرار گیرد.انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.