گروه: اخبار استان خبر: 205653 / تاریخ انتشار : 1401/4/11 ساعت : 16:47

افزایش سهمیه آرد نانوایی های برتر سی سخت در فصل برداشت میوه+تصاویر

همه ساله با آغاز فصل برداشت میوه نیاز به نان در شهر سی سخت دوچندان می شود که در این خصوص از واحد های خبازی برتر تجلیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از معضلات شهر سی سسخت در ایام تابستان و پاییز کمبود نان بوده است که کشاورزان و باغداران را با چالش هایی رو برو کرده، به گونه ای که برخی از باغداران نان مورد نیاز برای کارگران را از یاسوج تهیه می کنند.

 

با شروع فصل تابستان و آغاز برداشت میوه های تابستانه در سی سخت مرکز شهرستان دنا و به دنبال حضور کارگران فصلی، نیاز به نان در شهر سی سخت دوچندان می شود که در این خصوص از واحد های خبازی برتر که حامی مردم و کشاورزان بوده تجلیل شد.

 

 

در این خصوص به منظور تشویق واحد های خبازی با توصیه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دنا مبنی بر گزارش رضایتمندی واصله از مردم شهر سی سخت، نانوایی نمونه ورودی شهر سی سخت انتخاب و۱۵ کیسه آرد نیز بر سهمیه وی افزوده شد.

 

گفتنی است صبح امروز با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی دنا و بازرسان حوزه تنظیم بازار و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا از نانوایی برتر شهر سی سخت(محمد هوشمندی) به دلیل رعایت حقوق مصرف کنندگان تجلیل شد.

---
---
---
---

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.