گروه: اخبار استان خبر: 205627 / تاریخ انتشار : 1401/4/11 ساعت : 11:25

نخستین رویداد ملی مدارس آینده با فناوری های نو در یاسوج برگزار می شود

یاسوج میزبان نخستین رویداد ملی مدارس آینده با محوریت نقش فناوری­‌های نو در فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی در مهر ماه امسال است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نظر دارند در راستای اجرایی کردن شعار سال 1401(تولید؛ دانش­ بنیان، اشتغال ­آفرین) و بر مبنای اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری، «نخستین رویداد ملی مدارس آینده» با محوریت نقش فناوری­‌های نو در فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی را در مهر ماه سال جاری برگزار کنند.


این رویداد در دو بخش «محیط کالبدی فضاهای آموزشی» و «تجهیزات و فناوری‌­های آموزشی(نرم افزار / سخت افزار) در مدارس آینده» و با مشارکت شرکت­‌ها و مؤسسات دانش ­بنیان، شرکت‌­های مهندسین مشاور، محققان و صاحبان ایده و مراکز تحقیقاتی/ آموزشی و با هدف شناسایی فناوری و دانش روز ساخت فضاهای آموزشی و در جهت حمایت از طرح های برگزیده و اجرای طرح‌های منتخب رویداد در مدارس صورت خواهد پذیرفت.

 

هر کدام از شرکت کنندگان می‌­توانند در محورهای هفت­گانه که در فراخوان رویداد ذکر شده است، بدون محدودیت در تعداد محورهای انتخابی شرکت کنند.


شرکت‌ در قالب تیم‌های حقیقی حداکثر 5 نفره یا حقوقی صورت خواهد پذیرفت و در صورت تأیید کمیته داوران در خصوص عملیاتی و اجرایی بودن طرح، امکان نمایش طرح‌ها در نمایشگاه فن­ بازار وجود خواهد داشت.


گفتنی است: ثبت‌نام و شرکت در رویداد، به صورت اینترنتی و با تکمیل فرم ثبت‌نام، از طریق مراجعه به تارنمای سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به آدرس https://dres.ir و یا تارنمای رویداد https://future.dres.ir تا پایان مرداد ماه سال جاری امکان پذیر خواهد بود.

 

 

---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.