گروه: اخبار استان خبر: 205615 / تاریخ انتشار : 1401/4/11 ساعت : 12:51
عکس نوشته

تخته گازهای مرگبار در پایتخت طبیعت /ذبح سلامتی یاسوجی ها زیر ساطور قصابی های غیر مجاز/چند میگیری با جان مردم بازی کنی؟

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به تخته گاز های مرگبار رانندگان در خیابان های شهر یاسوج و تصادفات وحشتناک اشاره دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،تخته گازهای مرگبار در یاسوج ،ذبح سلامتی یاسوجی ها زیر ساطور قصابی های غیر مجاز،چند میگیری با جان مردم بازی کنی؟،عرض ارادت دهه نودی های یاسوج به ساحت امام عصر(عج) و واکنش فعال سیاسی استان به مرگ بلوط های زاگرس از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 دور دور های شبانه و جنون سرعت به زنگ خطر تخته گاز های مرگبار در شهر یاسوج تبدیل شده است و مسئولان برای افزایش این حوادث باید چاره اندیشی کنند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 اجتماع بزرگ و باشکوه «سلام فرمانده» در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد تا دهه نودی های شهر یاسوج به ساحت امام عصر (عج) عرض ارادت کنند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 یدالله مرادی نوشت:گویا قرار است هیاتی از سازمان جنگل ها همچون سال های گذشته به استان بیایند و از نزدیک هم موضوع را ببینندو راه درمانی بیابند،انشاءالله که فقط دریافت ماموریت نباشد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 کشتار دام خارج ازضوابط و نظارت بهداشتی دامپزشکان در شهرستان بویراحمد تهدید علیه سلامتی شهروندان است.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 افزایش تردد خودروهای شوتی و رانندگی‌های خطرناک یکی از دلایل تلفات جاده‌ای در استان است،خودروهایی با سرعت بالا و شتابی باورنکردنی نه برای دیدن شدن بلکه برای حمل بارهای قاچاق،اما مشک
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.